Kategorie
Blog

Depilacja laserowa linii białej we Wrocławiu bardzo często wiąże się z zabiegami depilacji bikini. Niemal zawsze przy zabiegach depilacji bikini wykonuje się również okolicę linii białej. Jest to miejsce, które nie wygląda najlepiej, w sytuacji kiedy skóra okolic intymnych jest wolna od zbędnego owłosienia.

Linia biała – czym jest?

Linia biała to odcinek brzucha biegnący od linii pępka do linii bikini. Jest to miejsce, gdzie u niektórych kobiet występują ciemne włoski, które nadają nieestetyczny wygląd ciała. W związku z tym bardzo często miejsce linii białej łączone jest z zabiegiem wykonywanym w miejscach intymnych.

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa należy do innowacyjnych zabiegów trwałego usuwania owłosienia. Pozwala w sposób skuteczny pozbyć się owłosienia ciesząc się gładką oraz zadbaną skórą przez lata. Depilacja laserowa we Wrocławiu wykorzystuje technologię lasera niemieckiej marki Asclepion laser Mediostar Next Pro. Dzięki zastosowaniu podwójnej, skupionej wiązki światła o długości fali 840 i 910 nm wnika bezpośrednio do cebulki włosa prowadząc do termicznego jej uszkodzenia, w wyniku czego dochodzi do samodzielnego wysuwania się włosków z mieszków włosowych.

Efektem tego jest redukcja około 30% z każdym wykonanym zabiegiem. Warto podkreślić, że depilacja laserowa we Wrocławiu wpływa nie tylko na stopniową redukcję niechcianego owłosienia, ale również przyczynia się do osłabienia struktury włosów oraz do spowolnienia procesu ich wzrostu.

Depilacja laserowa linii białej

Depilacja laserowa linii białej we Wrocławiu obecnie należy do najskuteczniejszych rozwiązań. Bardzo często kobiety sięgają po metody tradycyjne takie jak maszynka do golenia, krem do depilacji czy depilator. Rozwiązania te bardzo często stanowią przyczynę podrażnień skóry, zapalenia mieszków włosowych, a także zjawiska wrastania włosów. Aby tego uniknąć zaleca się trwałe sposoby, do których należy depilacja laserowa. Zabiegi tego rodzaju w sposób trwały uszkadzają struktury odpowiedzialne za proces wzrostu, dzięki czemu efekt gładkiej oraz zadbanej skóry utrzymuje się latami.

Wskazówka

Warto zaznaczyć, że depilacja laserowa nie zapewnia efektów do końca życia. Oznacza to, że zabiegi należy wykonywać w regularnych odstępach czasu co 4-6 tygodni w serii zabiegowej obejmującej 6-8 zabiegów, a raz do roku zaleca się wykonanie tak zwanego zabiegu przypominającego podtrzymującego efekt całej serii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.