Kategorie
Blog

Czy depilacja laserowa jest na zawsze?

Zastanawiasz się nad usuwaniem owłosienia laserem, ale nie wiesz, jakich efektów się spodziewać? Czy zabieg rzeczywiście daje trwałe rezultaty? Czy jest bezpieczny? A może wywołuje niepożądane efekty uboczne? W tym artykule rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej?

Nie ulega wątpliwości, że zabieg depilacji laserem niesie za sobą wiele korzyści. Po pierwsze wpływa na dużą oszczędność czasu. Decydując się na depilację laserem, nie musimy już codziennie golić się maszynką, która nie tylko daje krótkotrwałe rezultaty, ale również szkodzi naszej skórze. Możemy raz na zawsze zapomnieć o wizytach w salonie na depilację woskiem czy pastą cukrową. To także duża oszczędność pieniędzy. Jednorazowe maszynki, pianki i kremy do golenia, wizyty u kosmetyczek – w ciągu całego swojego życia wydajemy na to mnóstwo pieniędzy! Depilacja laserem to ogromna wygoda. Możemy cieszyć się gładką i piękną skórą bez podrażnień i wrastających włosków. Ale czy są to trwałe rezultaty? Czy depilacja laserowa daje efekt na zawsze?

Czy depilacja laserem daje trwały efekt?

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Usuwanie owłosienia laserem daje trwały efekt na lata! Co więcej, jest to obecnie jedyna znana metoda, która daje tak trwałe i spektakularne efekty! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszego filmiku „Depilacja laserowa. Efekt na lata czy mit?”

Podczas depilacji wykorzystywany jest specjalistyczny laser, który emituje wiązkę światła. Zamienia się ona w ciepło, które jest pochłaniane przez melaninę – barwnik, znajdujący się we włosie. Dzięki temu skutecznie niszczy macierz, odpowiedzialny za wzrost włosa. To właśnie dzięki temu depilacja laserem jest tak efektywna. Oczywiście nie oznacza to, że przez całe nasze życie nie pojawi się na skórze ani jeden włosek. Nawet po wykonaniu serii zabiegów, mogą pojawić pojedyncze, drobne, bardzo cienkie i jasne włoski. Są one jednak praktycznie niewidoczne. Dlatego zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego – raz na pół roku lub raz na rok. Kwestia ta jest oczywiście indywidualna i zależy od wielu czynników.

Depilacja laserem – czy jest bezpieczna?

Nowoczesne lasery są całkowicie bezpieczne dla skóry, uszkadzają jedynie sam włos. Można więc bez obaw skorzystać z zabiegu. Efekty uboczne występują bardzo rzadko. Świeżo po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona, ale podrażnienie znika zazwyczaj po kilku godzinach. Korzystając z zabiegów w naszym salonie możesz czuć się bezpiecznie – depilację przeprowadzają wykwalifikowani specjaliści.

Czy depilacja laserowa jest na zawsze

Ile kosztuje usuwanie owłosienia laserem?

Wiesz już, że depilacja laserem to zabieg skuteczny i efektywny. A ile kosztuje? Ceny zależą przede wszystkim od obszaru depilacji. W naszym salonie w Warszawie przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Sprawdź nasze promocje i zniżki. Zachęcamy do wypełnienia formularza i pozostawienia swojego imienia oraz numeru telefonu. Oddzwonimy oraz opowiemy Ci więcej o naszym salonie i usługach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.