Kategorie
Blog

Depilacja laserowa latem? Czemu nie!

Niektórzy sądzą, że zabiegi depilacji laserowej można wykonywać wyłącznie jesienią/zimną. Jednak depilacja laserowa w lecie również jest możliwa, co więcej jest całkowicie bezpieczna oraz bardzo efektywna! Coraz więcej osób decyduje się na depilację laserem właśnie w lecie. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Sprawdź!

Bezpieczna depilacja w lecie

Nadmierna ekspozycja ciała na słońce jest oczywiście przeciwwskazaniem do depilacji laserowej, dlatego jeśli planujesz długie wakacje, warto nieco wstrzymać się z zabiegami i zaplanować je na późniejszy okres. Jednak nawet w lecie nie wystawiamy wszystkich części ciała na słońce, dlatego ogromnym zainteresowaniem cieszy się depilacja bikini czy pach. Są to miejsca, które bez obaw można poddać zabiegom depilacji laserem. Po zabiegu miejsca te można dodatkowo zabezpieczać kremem z wysokim filtrem UV – dzięki temu nie będziesz musiała obawiać się ewentualnych przebarwień czy innych powikłań po zabiegu. Z zabiegów depilacji laserem mogą skorzystać także panowie. W naszym salonie wykonujemy depilację wszystkich części ciała, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą. Co więcej, decydując się na depilację kilku partii podczas jednej wizyty – możesz skorzystać z atrakcyjnej zniżki!

Nowoczesny laser MedioStar Next PRO – dla depilacji latem

W naszym salonie korzystamy z najlepszego sprzętu na rynku. Jest to niemiecki, medyczny laser MedioStar Next PRO, który posiada bardzo zaawansowane parametry. Jeszcze parę lat temu, depilację laserową można było wykonać jedynie na jasnej skórze z ciemnymi włoskami. Dziś zabieg ten bez trudu można zaproponować także osobom z ciemniejszą karnacją czy jasnymi – blond, rudymi – włosami. Jako nieliczni na rynku dysponujemy technologią, która pozwala na wykonywanie zabiegów niezależnie do pory roku – także w lecie. To prawdziwy fenomen, a także ogromna wygoda dla osób, które są w trakcie serii zabiegów i pragną kontynuować depilację również w lecie. Dzięki dużej mocy 2400 W, możemy zagwarantować doskonałe efekty, niezależnie od pory roku. Nasz laser perfekcyjnie upora się z każdymi włoskami.

Bezpieczna depilacja latem

Możemy zapewnić, że depilacja laserowa w naszym gabinecie jest całkowicie bezpieczna, zaś parametry lasera ustawiane są indywidualnie – w zależności od Klienta i oczekiwanego efektu. W nasze ręce możesz więc oddać się bez żadnych obaw, niezależnie od tego, czy wykonujesz depilację laserową w zimie czy latem. Zadbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie. Wykonaliśmy już mnóstwo zabiegów u Klientów z różnym fototypem skóry czy rodzajem owłosienia. Poradzimy sobie zarówno z ciemniejszą karnacją, z gęstymi i grubymi włoskami, jak i z tymi jaśniejszymi. Nasze drzwi są zawsze otwarte, dlatego serdecznie zapraszamy na zabiegi również w lecie. Jesteśmy przekonani, że efekty okażą się satysfakcjonujące, zaś sam zabieg szybki i komfortowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *