Kategorie
Blog

Depilacja nóg

Marzysz o idealnie gładkich nogach, bez podrażnień i krostek po maszynce? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Depilacja laserowa nóg to zabieg cieszący się ogromną popularnością wśród kobiet. Jest to obecnie najlepsza alternatywa dla tradycyjnych metod depilacji, która cechuje się bardzo dobrą skutecznością. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zalety depilacji laserowej nóg

Depilacja laserowa nóg to jedyna metoda, która pozwala na trwałe usunięcie owłosienia. Codzienne golenie nóg zajmuje mnóstwo czasu, do tego często kończy się podrażnieniami, nieestetycznymi krostkami czy wrastającymi włoskami. Kremy do depilacji mogą uczulać, zaś depilacja woskiem i pastą jest bolesna i nieprzyjemna. Depilacja laserowa nóg to zabieg, który oszczędza czas, pieniądze, a także gwarantuje efekty na lata.

Jak wygląda zabieg depilacji nóg?

W naszym salonie ogromną wagę przykładamy do bezpieczeństwa oraz komfortu Klientów, dlatego przed zabiegiem zawsze przeprowadzamy konsultację. Podczas rozmowy dowiesz się, jakie są ewentualne przeciwwskazania do zabiegu, jak się do niego przygotować oraz ile serii należy wykonać, by uzyskać jak najlepszy efekt. Aby uzyskać trwałe efekty, depilację laserową nóg należy powtarzać co około 4 tygodnie. Zabieg wykonujemy na medycznym laserze najnowszej generacji Medio Star Next PRO, który pozwala wykonać depilację zarówno na ciemnych jak i na jasnych włoskach. Dzięki temu każdy może skorzystać z zabiegu i cieszyć się pięknymi, gładkimi nogami. Sam zabieg przebiega dość szybko i jest praktycznie bezbolesny. Dzięki głowicy chłodzącej nie musisz obawiać się bólu. Nasz personel zadba o Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji nóg?

Decydując się na depilację nóg, warto pamiętać o kilku rzeczach. Na 4 tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania (również w solarium), stosowania samoopalaczy, leków świałouczulających i niektórych ziół. Nie wolno także wykonywać mocnych peelingów, które mogłyby podrażnić naskórek. Na dzień przed zabiegiem trzeba dokładnie ogolić nogi maszynką, dzięki czemu laser będzie mógł precyzyjnie trafić we wszystkie mieszki włosowe.

Pielęgnacja pozabiegowa

Po zabiegu depilacji nóg może wystąpić lekkie podrażnienie lub zaczerwienienie – jest to naturalna reakcja ciała. Nie należy się tym martwić – zazwyczaj objawy te ustępują jeszcze tego samego dnia. O nogi po depilacji należy odpowiednio dbać. Nie wolno wystawiać ich na słońce i korzystać z solarium, przynajmniej przez 3 tygodnie po zabiegu. Jeśli decydujesz się na depilację nóg w lecie – stosuj kremy z wysokimi filtrami UV, które zabezpieczą skórę przed promieniami słońca. Warto również zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry i stosować dobrej jakości kremy oraz balsamy. Świeżo po zabiegu zrezygnuj także z noszenia obcisłych dżinsów, które mogłyby dodatkowo podrażnić skórę.

Dlaczego warto zdecydować się na depilację nóg?

Depilacja laserowa nóg daje ogrom korzyści! Dzięki temu zabiegowi Twoje nogi w każdej sytuacji będą idealnie gładkie. Nie musisz już martwić się spontanicznymi, niespodziewanymi wypadami na basen, randkę czy wycieczkę z przyjaciółmi – dzięki depilacji laserem zawsze będziesz prezentować się idealnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *