Kurs Kosmetyczny Online - Depilacja Laserowa
ul. Odrzanska 9/10, 50-113 Wrocław
al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa
biuro@depilacjalaserowa-wroclaw.pl +48 791 292 874 lengua
+48 791 292 874

Solicite una consulta telefónica gratuita
Al hacer clic en "enviar" aceptas la política de privacidad y consientes el contacto. La promoción se aplica para nuevos clientes.

Jesteś technikiem kosmetycznym lub absolwentem kosmetologii, medycyny czy pielęgniarstwa i chciałbyś zobaczyć, jak wygląda praca od zaplecza gabinetu? A może jesteś po prostu osobą zainteresowaną branżą kosmetyczną i chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość przygotowujemy specjalne kursy (dla różnych grup odbiorców), które będą dostępne niebawem!

Pracujemy na naturalnych kosmetykach, które pomagają na różne problemy skórne i nie mają efektów ubocznych! Będziemy mieli dostępne kursy stacjonarne oraz do zakupu online. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kursu kosmetycznego na bazie naturalnych kosmetyków JADWIGA, na których pracujemy, zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku!

Jeśli jesteś laikiem to pokażemy Ci jak wykonywać zabiegi w zaciszu domowym w zależności od potrzeb skóry :):). Może jesteś specjalistą w dziedzinie kosmetyki? Nauczymy Cię jak wykonywać profesjonalne zabiegi w salonie.

Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku:

Zobacz nasz bestseller do użytku w profesjonalnym salonie:

Klientki o naszych kosmetykach:

Napisz do nas:

El sitio web utiliza cookies. Al utilizar el sitio web, acepta el uso de cookies de acuerdo con la configuración actual de su navegador.
Copyright © 2020 - 2022 Depilacja Laserowa Wrocław