Kurs Kosmetyczny Online
ul. Odrzanska 9/10, 50-113 Wrocław biuro@depilacjalaserowa-wroclaw.pl +48 791 292 874 Język
+48 791 292 874
KURS KOSMETYCZNY Jesteś zainteresowany kursem kosmetycznym online lub stacjonarnie? Wypełnij formularz obok. W emailu zwrotnym dostaniesz naszą aktualną ofertę.

Zamów darmową konsultację telefoniczną
Przez kliknięcie “wyślij” akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na kontakt.

Szukasz Kursu Kosmetycznego we Wrocławiu?

Epidemia koronawirusa sprawiła, że mamy trochę więcej czasu :) Mamy dla Was niespodziankę!

Jesteś technikiem kosmetycznym lub absolwentem kosmetologii, medycyny czy pielęgniarstwa i chciałbyś zobaczyć, jak wygląda praca od zaplecza gabinetu? A może jesteś po prostu osobą zainteresowaną branżą kosmetyczną i chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość przygotowujemy specjalne kursy (dla różnych grup odbiorców), które będą dostępne niebawem!

Pracujemy na naturalnych kosmetykach, które pomagają na różne problemy skórne i nie mają efektów ubocznych! Będziemy mieli dostępne kursy stacjonarne oraz do zakupu online. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kursu kosmetycznego na bazie naturalnych kosmetyków JADWIGA, na których pracujemy, zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku!

Jeśli jesteś laikiem to pokażemy Ci jak wykonywać zabiegi w zaciszu domowym w zależności od potrzeb skóry :):). Może jesteś specjalistą w dziedzinie kosmetyki? Nauczymy Cię jak wykonywać profesjonalne zabiegi w salonie.

Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku:

Wykorzystaj czas, który teraz masz na poszerzanie swoich kwalifikacji! Zacznij działać i już dzisiaj zapisz się na kurs kosmetyczny w naszym salonie! Zostaw swój numer telefonu:

Zobacz nasz bestseller do użytku w profesjonalnym salonie:

Klientki o naszych kosmetykach:

Masz pytania dotyczące kursu kosmetycznego? Napisz do nas:
biuro@depilacjalaserowa-wroclaw.pl

Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z Twoimi aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Copyright © 2020 Depilacja Laserowa Wrocław