Kurs Kosmetyczny Online - Depilacja Laserowa

al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa
+48 791 292 874 Język
+48 791 292 874

Zamów darmową konsultację telefoniczną
Przez kliknięcie “wyślij” akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na kontakt.

Jesteś technikiem kosmetycznym lub absolwentem kosmetologii, medycyny czy pielęgniarstwa i chciałbyś zobaczyć, jak wygląda praca od zaplecza gabinetu? A może jesteś po prostu osobą zainteresowaną branżą kosmetyczną i chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość przygotowujemy specjalne kursy (dla różnych grup odbiorców), które będą dostępne niebawem!

Pracujemy na naturalnych kosmetykach, które pomagają na różne problemy skórne i nie mają efektów ubocznych! Będziemy mieli dostępne kursy stacjonarne oraz do zakupu online. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kursu kosmetycznego na bazie naturalnych kosmetyków JADWIGA, na których pracujemy, zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku!

Jeśli jesteś laikiem to pokażemy Ci jak wykonywać zabiegi w zaciszu domowym w zależności od potrzeb skóry :):). Może jesteś specjalistą w dziedzinie kosmetyki? Nauczymy Cię jak wykonywać profesjonalne zabiegi w salonie.

Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku:

Zobacz nasz bestseller do użytku w profesjonalnym salonie:

Klientki o naszych kosmetykach:

Napisz do nas:

Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z Twoimi aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Copyright © 2020 - 2022 Depilacja Laserowa