Depilacja nóg

al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa
kontakt@depilacja-laserowa-warszawa.waw.pl +48 791 292 874 Język
+48 791 292 874
Depilacja Laserowa Warszawa
Depilacja laserowa nóg Depilacja laserowa nóg gwarantuje zadbaną i gładką skórę, a co za tym idzie dobre samopoczucie i wysoki komfort. Decydując się na tego rodzaju zabiegi warto wybierać sprawdzone gabinety kosmetyczne, które zapewnią bezpieczeństwo oraz efektywność terapii.

Zamów darmową konsultację telefoniczną


Niepoprawny numer telefonu

Przez kliknięcie “wyślij” akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na kontakt.

Depilacja laserowa nóg –

dlaczego warto z niej skorzystać?

Laseroterapia wykonywana w naszej stolicy w Warszawie to zabieg trwałego usuwanie owłosienia gwarantujący efekt gładkiej, zadbanej skóry. Posiadamy również gabinet laseroterapii we Wrocławiu i wykonujemy w nim zabieg depilacji laserowej całego ciała. Zabieg wykorzystujący działanie holederskiego lasera Soprano zaliczany do kategorii najnowszych sprzętów medycznych, stanowi doskonałe rozwiązanie dla kobiet jak i mężczyzn posiadających nadmierne owłosienie, problemy skórne w postaci wrastania włosków, zapalenia mieszków włosowych, podrażnień po goleniu, a także wyłącznie chęci pozbycia się niechcianego owłosienia.

Depilacja laserowa nóg nie tylko powoduje redukcję włosów, ale również przyczynia się do poprawy kondycji skóry. Oznacza to, że wpływa ona leczniczo na naskórek podnosząc komfort funkcjonowania podczas każdego dnia, jednocześnie zwiększając nasze samopoczucie.

Trwałe usuwanie owłosienia – przebieg zabiegu

Zabieg depilacji nóg w naszym gabinecie wykonywany jest średnią oraz dużą głowicą, która zapewnia szybkość oraz wysoki komfort zabiegu. Chłodzenie znajdujące się w głowicy zmniejsza odczucia ciepła, dzięki czemu depilacja staje się przyjemna i komfortowa. Warto podkreślić, że depilacja laserem Soprano wykorzystuje zjawisko selektywnej fototermolizy. Oznacza to, że wiązka laserowa pochłania wyłącznie barwnik znajdujący się w cebulce włosa, nie oddziałując na inne tkanki znajdujące się w ich obszarze .

Czy depilacja laserem boli?

Każdy z nas charakteryzuje się inną wrażliwością skóry, progiem bólu, w związku z tym ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Jedno jest pewne, depilacja woskiem bądź depilatorem jest metodą, którą należy powtarzać regularnie, a także znacznie bardziej inwazyjną ze względu na fakt występowania zjawiska wrastania włosków lub intensywnych podrażnień po zabiegu. Depilacja laserowa nóg usuwa owłosienie w sposób trwały i co najważniejsze leczy skórę, a także zapobiega pojawianiu się podrażnień naskórka, wrastania włosków czy zjawiska zapalenia okołomieszkowego.

Powikłania po depilacji

Depilacja laserowa nóg uważana jest za bezpieczny zabieg. W celu uniknięcia jakichkolwiek reakcji niepożądanych zaleca się ochronę przeciwsłoneczną skóry, rozsądne korzystanie z kąpieli słonecznych, a także unikanie korzystania z ziół oraz leków o działaniu fotouczulającym.

Jak często należy wykonywać laseroterapię?

Depilację laserową nóg zaleca się wykonywać co 4-6 tygodni, ponieważ włosy muszą przejść we właściwą fazę wzrostu – fazę anagenu. Seria zabiegów określa się na 4-6 powtórzeń, jednak nie wyklucza się 8-10 wizyt. Efekty depilacji laserowej są kwestią bardzo indywidualną, w związku z tym nie można jednoznacznie określić konkretnej ilości wizyt w salonie.

Zalety depilacji nóg

- gładką i zadbaną skórę

- spontaniczność w podejmowaniu decyzji (sport – basen, kąpiel w morzu, ubiór krótkich spodenek bądź ulubionej spódnicy lub sukienki)

- redukcję problemu wrastania włosków

- poprawę wyglądu skóry (redukcja czarnych kropek widocznych po zgoleniu włosów, podrażnień po goleniu, wrastania włosów oraz zapalenia okołomieszkowego)

- wysoki komfort w sytuacjach intymnych

- większa higiena i estetyka ciała

- zwiększenie pewności siebie oraz kobiecości

- brak okresu rekonwalescencji po zabiegu, co oznacza nieinwazyjny sposób pozbycia się niechcianego owłosienia

- oszczędność czasu podczas wieczornej i porannej toalety

- możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok

- szybkość oraz duża precyzja zabiegu, dzięki zastosowaniu 3 rozmiarów głowic lasera Soprano

Efekty jakie możne uzyskać po wykonaniu depilacji laserowej to:

- trwałe usunięcie włosów

- zmniejszenie grubości włosa

- spowolnienie ich odrostu

- poprawa wyglądu skóry (koniec z podrażnieniami, wrastaniem włosków, zapaleniem mieszków włosowych, brak czarnych kropek widocznych po zgoleniu włosa, wygładzenie powierzchni skóry, poprawa jej jakości oraz wyglądu)

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej nóg?

Jednym z najważniejszych kroków w przygotowaniu do zabiegu depilacji jest zgolenie włosków jeden dzień wcześniej przed planowaną wizytą w salonie. Ponadto kluczowy jest fakt zaprzestania wykonywania depilacji woskiem bądź depilatorem na minimum 4 tygodnie przed rozpoczęciem zabiegów trwałego usuwania owłosienia . W przeciwnym razie zabieg stanie się mało efektywny lub może nie przynieść żadnego efektu. Przed depilacją laserową nie poleca się stosowania balsamów do pielęgnacji skóry, samoopalaczy oraz kosmetyków o działaniu rozświetlającym.

Ponadto zaleca się również:

- unikanie opalania skóry na 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem

- na kilka dni przed wizytą unikanie środków złuszczających

- zrezygnowanie ze stosowania kremów i maści z retinolem, kosmetyków z kwasami oraz zawierających witaminę A i C w miejscu depilowanej powierzchni na około miesiąc przed zabiegiem;

- zrezygnowanie ze stosowania kremów i maści z retinolem, kosmetyków z kwasami oraz zawierających witaminę A i C w miejscu depilowanej powierzchni na około miesiąc przed zabiegiem;

- odpowiednio wcześniej odstawienie leków fotouczulających (w tym doustne leki z retinoidami) oraz zioła (szałwia, nagietek, dziurawiec, arcydzięgiel)

Jak dbać o skórę nóg po zabiegu depilacji laserowej ?

Po depilacji laserowej skóra reaguje nieznacznym zaczerwieniem, w związku z tym w celu jej ukojenia zaleca się korzystanie z kosmetyków o właściwościach łagodzących na bazie aloesu czy pantenolu. Ponadto skóra może nieco przesuszać się, dlatego też podczas serii zabiegów warto pamiętać o nawilżaniu naskórka. W tym celu sprawdzą się produkty zawierające kwas hialuronowy, aloes, mocznik czy masło shea. W pielęgnacji domowej zaleca się również stosowanie peelingów, aby zapewnić skórze dodatkowej gładkości, a także zwiększenie własnego komfortu. W przypadku ekspozycji skóry na słońce należy stosować kremy bądź balsamy ochronne z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze 30/50 SPF.

W celu uniknięcia jakichkolwiek podrażnień skóry, w dniu zabiegu nie zaleca się korzystania z kąpieli w gorącej wodzie, basenie, morzu oraz wizyt w saunie.

Dlaczego warto zdecydować się na depilację laserem ?

Laseroterapia niesie z sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest możliwość rezygnacji z codziennego żmudnego golenia. Jest to idealne rozwiązanie na lato, kiedy każdego dnia eksponujemy nogi zakładając krótkie spódnice oraz sukienki. Decyzja o wyjściu na basen staje się spontaniczna, ponieważ w każdej chwili możliwa jest kąpiel w wodzie czy wyjście na plażę. Gładkie i zadbane nogi zapewniają wysoki komfort oraz wygodę każdego dnia, dodając pewności siebie, a także świadczą o wysokiej higienie własnego ciała.

Depilacja laserowa nóg

Nasz gabinet depilacji laserowej w posiada kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie kosmetologii jaką jest laseroterapia. W tym czasie zaufało nam tysiące klientek oraz klientów, dla których owłosienie stanowiło dyskomfort, a dla niektórych duże kompleksy. Dzięki laserowej depilacji w dużym stopniu poprawia się jakość życia, a co za tym idzie zwiększa się własna pewność siebie. Zapraszamy na pierwszy zabieg trwałego usuwania owłosienia , podczas którego kosmetolog udzieli szczegółowej konsultacji i odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Podsumowanie

Trwałe usuwanie owłosienia przy pomocy lasera to obecnie najbardziej skuteczny sposób pozbycia się niechcianego owłosienia. Zapewnia nie tylko gładkość oraz zadbany wygląd skóry, ale również leczy naskórek z problemów jakim jest wrastanie włosków, podrażnienia po tradycyjnych metod depilacji czy zjawisko zapalenia mieszków włosowych.

Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z Twoimi aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Copyright © 2020 - 2022

Depilacja laserowa Warszawa