Video - Depilacja Laserowa

al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa
+48 791 292 874 Język
+48 791 292 874
DEPILACJA Warszawa Niemiecka technologia- spektakularne efekty po pierwszym zabiegu! Numer 1 w Gali oraz Glamour jeśli chodzi o EFEKTYWNOŚĆ i BEZBOLESNOŚĆ. 100% ZADOWOLENIA! Brak podrażnień oraz wrastania włosów. Wyróżnienie na europejską skalę za najnowsze rozwiązania w laseroterapii.

Zamów darmową konsultację telefoniczną
Przez kliknięcie “wyślij” akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na kontakt.

Porównanie laserów dostępnych na rynku w filmie.

Czy wszystkie lasery dostępne są takie same?

Specjalista ds. laseroterapii: Nie, na rynku dostępne są lasery, które różnią się od siebie marką, krajem pochodzenia, skutecznością, bolesnością czy szybkością trwania zabiegu. Każdy rodzaj sprzętu ma swoje plusy i minusy, charakteryzuje się innymi parametrami między innymi: bezpiecznymi dawkami jakie można użyć bez naruszania tkanek wokół, długością fali, czasem trwania impulsu, wielkością głowicy. Najskuteczniejszy jest laser diodowy Mediostar Next Pro XL, dzięki któremu możemy pozbyć się włosów na stałe! Łączy dwie długości fali 810nm absorbowanej przez melaninę włosa oraz 940nm pochłanianej przez naczynia krwionośne zasilające cebulkę. Jego fala wnika w naskórek na głębokość dwóch milimetrów, co skutecznie niszczy strukturę włosa. Działanie lasera nie wpływa na funkcjonowanie organizmu, dlatego jest to metoda bezpieczna. Istotą działania lasera Mediostar Next Pro na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy-wiązka światła pochłaniana przez struktury mieszka włosowego zawierającego melaninę, zamieniana jest na ciepło, które niszczy macierz włosa odpowiedzialną za jego wzrost. Powoduje to destrukcje mieszka oraz uszkadza struktury organizmu odpowiedzialne za odbudowę i rekonstrukcje owłosienia. W Polsce popularna jest również depilacja technologią IPL (znacznie mniej skuteczna od lasera diodowego). Laser Mediostar Next Pro jest polecany przez czasopisma kobiecie takie jak Gala nr. 6/2018 oraz Glamour nr. 4/2018 oraz Beuaty Insporation (ketegoria: „medycyna estetyczna”) za najnowsze rozwiązania w dziedzinie laseroterapii. Więcej informacji na filmie

Czym różni się laser Mediostar Next Pro od urządzeń typu IPL i VPL?

Różnica pomiędzy laserem a IPL polega głównie na skuteczności usuwania owłosienia i ilości zabiegów potrzebnych do depilacji. Laser diodowy Mediostar Next Pto usuwa owłosienie na zawsze, po serii zabiegów włosy nie odrastają. W laserze diodowym Mediostar Next Pro fale świetlne lasera mają tę samą długość fali i niewielką rozbieżność, w związku z tym działają w sposób celowany na włos (a konkretnie na jego barwnik). Nie szkodzą tkankom dookoła. Skuteczność epilacji (depilacji laserowej) laserem sięga 95% (dowodzą tego badania kliniczne). To znaczy, że może odrosnąć 5 % włosków, które są jasne, cienkie i nie mają ciemnego barwnika - melaniny. IPL (Intense Pulsed Light czyli Intensywnie Pulsujące Światło) lub VPL nie są laserami, choć często są nimi błędnie nazywane. Dużo gabinetów pisze, że oferuje usługi „Depilacji laserowej, a w rzeczywistości pacjent poddawany jest zabiegowi naświetlania lampą xenonową zawartą w tych urządzeniach. Wadą urządzeń IPL jest to, że wysyłają one wiele długości fal i przez to rozgrzewają przy okazji okoliczne tkanki. Wiązka światła pochłaniana jest nie tylko przez melaninę, ale również przez otoczenie. IPL nie działa wybiórczo na włos. Jest to metoda z powadzeniem stosowana przy zamykaniu naczynek, dlatego wiele gabinetów kosmetycznych ma tego typu urządzeniu i używa je również w celu usuwania owłosienia. Przy wykorzystywaniu IPL istnieje ryzyko poparzenia skóry, dlatego nie można dobrać podczas zabiegu używać dostatecznie wysokich parametrów, tak by porządnie przegrzać struktury odpowiedzialne za wzrost włosa. Bolesność zabiegów IPL i laserów jest podobna i uzależniona jest od wrażliwości pacjenta oraz urządzenia do depilacji. Dodatkowo u pacjentów poddanych zabiegom depilacji IPL całkowite usunięcie owłosienia jest znacznie utrudnione, ponieważ cebulki włosów po naświetlaniu IPL mogą być 'zdeformowane' przez co skuteczna trwała laserowa depilacja (epilacja) może być trudniejsza po IPL-u.

personel warszawa

Laser diodowy

Jakie są jeszcze inne metody laserowego usuwania owłosienia dostępne na rynku?

Na przykład elektroliza - Do cebulki wprowadza się przy pomocy igły (elektrodę), przez którą przepływa prąd. Powstałe w ten sposób ciepło na stałe niszczy białka, które odpowiadają za wzrost włosa. Czy to jest dobra metoda? Po zabiegu mogą się pojawić poparzenia, zaczerwienienie i obrzęk, ponadto źle wykonana depilacja pozostawi blizny. Zabieg jest bolesny i bardzo długo trwa.

Jakie mamy jeszcze lasery dostępne na rynku?

Podstawowym kryterium podziału laserów jest długość promieniowania (im fala światła laserowego jest dłuższa, tym głębiej urządzenie penetruje tkankę skóry). Laser rubinowy o długości fali 694 nm, był jednym z pierwszym urządzeniem stosowanym przy depilacji owłosienia z twarzy. Usuwa tylko włosy ciemne, a ciemna karnacja utrudnia wykonanie zabiegu. Istnieje ryzyko oparzenia skóry. Laser aleksandrytowy o długości fali 755 nm skutecznie usuwa owłosienie ciemne, słabiej jasne włosy. Ciemna karnacja obniża skuteczność zabiegu. Wnika w skórę w mniejszym stopniu niż laser Mediostar Next Pro dlatego jest mniej skuteczny. Laser diodowy Mediostar wykorzystuje falę o długości 810 oraz 980 nm. Skutecznie niszczy ciemne włosy oraz komórki odpowiedzialne za ich odbudowę, może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry, za wyjątkiem skóry bardzo opalonej. Zasada zabiegu opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy. Zjawisko to polega na podgrzaniu w skórze struktur zawierających barwniki takie jak melanina. Usunięcie włosów jest możliwe, dzięki przegrzaniu mieszków włosowych (cebulek) przez impuls światła do temperatury ok. 70°C wystarczającej do ich zniszczenia. Musimy pamiętać, że usuwamy tylko włoski w fazie aktywnego wzrostu (tzw. anagen), dlatego jest potrzebna seria zabiegów. Równocześnie otaczająca włosy skóra zawierająca mniej barwnika podgrzewa się w znacznie mniejszym stopniu, dzięki czemu nie dochodzi do jej poparzenia. Jak z tego wynika, im ciemniejsze włosy i jaśniejsza skóra tym zabieg jest skuteczniejszy. Dlatego przed zabiegiem depilacji laserem skóra nie powinna, a raczej nie może być mocno opalona.

Dlaczego Laser diodowy Mediostar Next Pro jest najlepszym urządzeniem dostępnym na rynku?

Odpowiedź jest prosta - jest urządzeniem najskuteczniejszym. Potwierdza to wieloletnie doświadczenie oraz wielokrotnie publikowane wyniki badań klinicznych. Klientki często przychodzą po serii zabiegów IPL niezadowolone z efektów (gdyż zabiegi IPL często są tańsze). Później trafiają na zabieg laserem i są wręcz zaskoczone, że to rzeczywiście działa! A czy są jeszcze jakieś inne lasery? Lasery Neodynamowe: które emitują fale o długości 1040nm - zapewniają głębokie wnikanie i ale małe powinowactwo, do melaniny które powoduje, że zdecydowanie ustępują pod względem skuteczności laserom aleksandrytowym i diodowym. Chodzi o to, że nie wychwytują one dobrze barwnika. Jakie światło emituje IPL? Urządzenie typu IPL emitują światło, nie jak w przypadku laserów o jednej długości fali, ale całe spektrum w zakresie ok 600 - 1200(950) nm. Z tego powodu w czasie zabiegu dostarczamy do skóry większą energię (50J/cm). Tylko część tej energii jest użyteczna do podgrzania włosa. Reszta niejako bezużytecznie podgrzewa skórę. Aktualnie salon Depilacja-Laserowa.Info posiada w swojej ofercie promocję na zabieg depilacji laserowej na kilka części ciała podczas jednej wizyty w niższej cenie (pakiety w cenniku). Rejestrując się przez naszą stronę na zabieg konsultant oddzwoni i umówi na wizytę! Można też zarezerwować wizytę online w zakładce „rezerwacja online”.

DEPILACJA BIKINI PYTANIA I ODPOWIEDZI

Salon depilacji laserowej – najlepszy gabinet do trwałego usuwania owłosienia

Depilacja laserowa to popularny zabieg przeprowadzany w wielu salonach kosmetycznych. Jednak, by był skuteczny i bezpieczny, konieczne jest wybranie profesjonalnego salonu dysponującego wysokiej jakości sprzętem oraz należycie przeszkoloną kadrą pracowniczą. Bez wątpienia takimi cechami charakteryzują się prowadzone przez nas salony, których dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja i wiele pozytywnych rekomendacji.

Depilacja laserowa – jakim sprzętem wykonujemy zabieg?

W prowadzonym przez nas salonie zabieg, jakim jest depilacja laserowa wykonujemy przy wykorzystaniu innowacyjnego, zaawansowanego technologicznie sprzętu. To najnowszy dostępny na polskim rynku laser diodowy do usuwania owłosienia Mediostar Next PRO. Urządzenie stanowi gwarancję skutecznej, bezpiecznej i w zasadzie bezbolesnej depilacji laserowej. Wysoka energia światła lasera dociera do mieszków włosowych koagulując je precyzyjnie w miejscu ich wzrostu, dzięki czemu usuwana jest jedynie cebulka włosa, a skóra pozostaje nienaruszona.

Depilacja laserowa urządzeniem Mediostar Next PRO może być wykonywana całym rokiem, nawet w okresie letnim i na opalonej skórze, a to wszystko dzięki zastosowaniu trzech innowacyjnych rozwiązań: dwóch długościach fali – 810 nm i 940 nm, doskonałym system chłodzenia skóry i ogniskowaniem TAPER minimalizującym skutki uboczne zabiegu.

Opatentowany tryb głowicy Smooth Pulse pozwala przeprowadzać zabieg depilacji laserowej ruchem ciągłym, bez konieczności odrywania głowicy, dzięki czemu zabieg laserowego usuwania owłosienia można wykonać w bardzo krótkim czasie. Urządzenie odznacza się delikatnym działaniem, a wykonywany nim zabieg jest komfortowy nawet w przypadku depilacji laserowej wrażliwych okolic takich jak pachy czy bikini.

Depilacja laserowa przy pomocy sprzętu Mediostar Next Pro w naszym salonie w Warszawie to najszybsza i najskuteczniejsza metoda pozbycia się na dobrych kilka lat zbędnych włosków z każdej części ciała.

Wykwalifikowany i doświadczony personel

Wysokiej klasy sprzęt do depilacji laserowej to jednak nie wszystko, co wyróżnia nasze kliniki. Atutem stworzonego przez nas miejsca jest wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza, stanowiąca gwarancję należycie przeprowadzonego zabiegu depilacji laserowej. Odpowiednio dobrany i wyszkolony zespół pracowników odznacza się dużym doświadczeniem, wysokimi umiejętnościami w zakresie obsługi sprzętu do depilacji laserowej oraz świetnym podejściem do klienta.

personel warszawa

Specjalistki ds. laseroterapii

Depilacja laserowa – pozytywne opinie klientów i dogodna lokalizacja

Prowadzona przez nas klinika to najlepsze miejsce do przeprowadzenia depilacji laserowej, co potwierdzają również wysokie oceny i pozytywne opinie klientów, którzy już skorzystali z oferty naszego Salonu. Oto niektóre z nich:

  • „Świetne miejsce godne polecenia. Personel bardzo miły, zabiegi wykonywane są dokładnie i umiejętnie. Skuteczność lasera potwierdzona ponieważ już po pierwszym zabiegu depilacji łydek zauważyłam że włoski odrastają tylko gdzieniegdzie pozostawiając puste placki nieowłosionej skóry. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam.”
  • „Bardzo miła i profesjonalna obsługa :) i efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
    Polecam !”
  • „Serdecznie wszystkim polecam
    Profesjonalna i przemiła obsługa
    To działa ! Włoski nie odrastają !”

Pozytywne opinie, jakie każdego dnia otrzymujemy od korzystających z naszych usług klientów, są najlepszą rekomendacją i gwarancją wysokiej jakości usług wykonywanych w Salonie Kosmetycznym w Warszawie.

Dodatkowym atutem Salonu jest lokalizacja. Jeden z naszych punktów zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy przy al. Jerozolimskich . Do obu salonów z łatwością można dojechać zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.

Gładkie i zadbane łydki, uda, pachy, bikini czy inne części ciała? To możliwe! Wystarczy, że zapiszesz się na serię zabiegów depilacji laserowej, dzięki której przez długi czas będziesz mógł cieszyć się piękną skórą bez zbędnego owłosienia.

Personel medyczny

Personel medyczny

personel warszawa
personel wroclaw

mgr Angelika Fus - pielęgniarka

Specjalista ds. laseroterapii Adrianna

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z Twoimi aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Copyright © 2020 - 2022 Depilacja Laserowa