⭐️Lasery (diodowy vs IPL) i inne. Najskuteczniejszy laser do depilacji w 2024 i 2023 roku

al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa
kontakt@depilacja-laserowa-warszawa.waw.pl +48 791 292 874 Język
+48 791 292 874
Depilacja Laserowa Warszawa
Lasery Niemiecka technologia- spektakularne efekty po pierwszym zabiegu! Numer 1 w Gali oraz Glamour jeśli chodzi o EFEKTYWNOŚĆ i BEZBOLESNOŚĆ. 100% ZADOWOLENIA! Brak podrażnień oraz wrastania włosów. Wyróżnienie na europejską skalę za najnowsze rozwiązania w laseroterapii.

Zamów darmową konsultację telefoniczną


Niepoprawny numer telefonu

Przez kliknięcie “wyślij” akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na kontakt.

Najskuteczniejszy laser do depilacji

Na rynku dostępne są lasery, które różnią się od siebie marką, krajem pochodzenia, skutecznością, bolesnością czy szybkością trwania zabiegu. Każdy rodzaj sprzętu ma swoje plusy i minusy, charakteryzuje się innymi parametrami między innymi: bezpiecznymi dawkami jakie można użyć bez naruszania tkanek wokół, długością fali, czasem trwania impulsu, wielkością głowicy. Najskuteczniejszy jest laser diodowy , dzięki któremu możemy pozbyć się włosów na stałe! Łączy skoncetrowane długości fali absorbowanej przez melaninę włosa i pochłanianej przez naczynia krwionośne zasilające cebulkę. Jego fala wnika w naskórek na głębokość dwóch milimetrów, co skutecznie niszczy strukturę włosa. Działanie lasera nie wpływa na funkcjonowanie organizmu, dlatego jest to metoda bezpieczna. Istotą działania lasera na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy-wiązka światła pochłaniana przez struktury mieszka włosowego zawierającego melaninę, zamieniana jest na ciepło, które niszczy macierz włosa odpowiedzialną za jego wzrost. Powoduje to destrukcje mieszka oraz uszkadza struktury organizmu odpowiedzialne za odbudowę i rekonstrukcje owłosienia. W Polsce popularna jest również technologia IPL (znacznie mniej skuteczna od lasera diodowego). Poza profesjonalnym laserem w Warszawie przy al. Jerozolimskich 87 w centrum medycznym, mamy rówmież laser we Wrocławiu

Rejestracja do obu salonów jest możliwa pod numerem telefonu 791292874.

Czym różni się holederski laser diodowy Soprano od urządzeń typu IPL i VPL?

Różnica pomiędzy laserem a IPL polega głównie na skuteczności usuwania owłosienia i ilości zabiegów potrzebnych do uzyskania zadowalającego efektu. Laser diodowy Soprano usuwa owłosienie długotrwale, po serii zabiegów włosy nie odrastają. W laserze diodowym fale świetlne lasera mają tę samą długość fali i niewielką rozbieżność, w związku z tym działają w sposób celowany na włos (a konkretnie na jego barwnik). Nie szkodzą tkankom dookoła. Skuteczność lasera sięga 95% (dowodzą tego badania kliniczne). To znaczy, że może odrosnąć 5 % włosków, które są jasne, cienkie i nie mają ciemnego barwnika - melaniny. IPL (Intense Pulsed Light czyli Intensywnie Pulsujące Światło) lub VPL nie są laserami, choć często są nimi błędnie nazywane. Dużo gabinetów pisze, że oferuje usługi laseroterapii , a w rzeczywistości pacjent poddawany jest zabiegowi naświetlania lampą xenonową zawartą w tych urządzeniach. Wadą urządzeń IPL jest to, że wysyłają one wiele długości fal i przez to rozgrzewają przy okazji okoliczne tkanki. Wiązka światła pochłaniane jest nie tylko przez melaninę, ale również przez otoczenie. IPL nie działa wybiórczo na włos. Jest to metoda z powadzeniem stosowana przy zamykaniu naczynek, dlatego wiele gabinetów kosmetycznych ma tego typu urządzeniu i używa je również w celu usuwania owłosienia. Przy wykorzystywaniu IPL istnieje ryzyko poparzenia skóry, dlatego nie można dobrać podczas zabiegu używać dostatecznie wysokich parametrów, tak by porządnie przegrzać struktury odpowiedzialne za wzrost włosa. Bolesność zabiegów IPL i laserów jest podobna i uzależniona jest od wrażliwości pacjenta oraz urządzenia . Dodatkowo u pacjentów poddanych zabiegom IPL całkowite usunięcie owłosienia jest znacznie utrudnione, ponieważ cebulki włosów po naświetlaniu IPL mogą być 'zdeformowane' przez co skuteczna trwała epilacja może być trudniejsza po IPL-u.

Czy są jeszcze inne lasery?

Na przykład elektroliza - Do cebulki wprowadza się przy pomocy igły (elektrodę), przez którą przepływa prąd. Powstałe w ten sposób ciepło na stałe niszczy białka, które odpowiadają za wzrost włosa. Czy to jest dobra metoda? Po zabiegu mogą się pojawić poparzenia, zaczerwienienie i obrzęk, ponadto źle wykonana laseroterapia pozostawi blizny. Zabieg jest bolesny i bardzo długo trwa.

Jakie mamy jeszcze lasery dostępne na rynku?

Podstawowym kryterium podziału laserów jest długość promieniowania (im fala światła laserowego jest dłuższa, tym głębiej urządzenie penetruje tkankę skóry). Laser rubinowy o długości fali 694 nm, był jednym z pierwszych urządzeń stosowanym przy owłosienia z twarzy. Usuwa tylko włosy ciemne, a ciemna karnacja utrudnia wykonanie zabiegu. Istnieje ryzyko oparzenia skóry. Laser aleksandrytowy o długości fali 755 nm skutecznie usuwa owłosienie ciemne, słabiej jasne włosy. Ciemna karnacja obniża skuteczność zabiegu. Wnika w skórę w mniejszym stopniu niż kosmetyczny Soprano dlatego jest mniej skuteczny. Holederski laser diodowy Soprano wykorzystuje falę skoncetrowaną wiązkę. Skutecznie niszczy ciemne włosy oraz komórki odpowiedzialne za ich odbudowę, może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry, za wyjątkiem skóry bardzo opalonej. Zasada zabiegu opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy. Zjawisko to polega na podgrzaniu w skórze struktur zawierających barwniki takie jak melanina. Usunięcie włosów jest możliwe, dzięki przegrzaniu mieszków włosowych (cebulek) przez impuls światła do temperatury ok. 70°C wystarczającej do ich zniszczenia. Musimy pamiętać, że usuwamy tylko włoski w fazie aktywnego wzrostu (tzw. anagen), dlatego jest potrzebna seria zabiegów. Równocześnie otaczająca włosy skóra zawierająca mniej barwnika podgrzewa się w znacznie mniejszym stopniu, dzięki czemu nie dochodzi do jej poparzenia. Jak z tego wynika, im ciemniejsze włosy i jaśniejsza skóra tym zabieg jest skuteczniejszy. Dlatego przed zabiegiem skóra nie powinna, a raczej nie może być mocno opalona.

Dlaczego Laser diodowy Soprano jest najlepszym urządzeniem dostępnym na rynku?

Odpowiedź jest prosta - jest urządzeniem najskuteczniejszym. Potwierdza to wieloletnie doświadczenie oraz wielokrotnie publikowane wyniki badań klinicznych. Klientki często przychodzą po serii zabiegów IPL niezadowolone z efektów (gdyż zabiegi IPL często są tańsze). Później trafiają na zabieg laserem i są wręcz zaskoczone, że to rzeczywiście działa! A czy są jeszcze jakieś inne lasery? Lasery Neodynamowe: które emitują fale o długości 1040nm - zapewniają głębokie wnikanie i ale małe powinowactwo, do melaniny które powoduje, że zdecydowanie ustępują pod względem skuteczności laserom aleksandrytowym i diodowym. Chodzi o to, że nie wychwytują one dobrze barwnika. Jakie światło emituje IPL? Urządzenie typu IPL emitują światło, nie jak w przypadku laserów o jednej długości fali, ale całe spektrum w zakresie ok 600 - 1200(950) nm. Z tego powodu w czasie zabiegu dostarczamy do skóry większą energię (50J/cm). Tylko część tej energii jest użyteczna do podgrzania włosa. Reszta niejako bezużytecznie podgrzewa skórę. Aktualnie salon Depilacja-Laserowa.Info posiada w swojej ofercie promocję na zabieg na kilka części ciała podczas jednej wizyty w niższej cenie (pakiety w cenniku). Rejestrując się przez naszą stronę na zabieg konsultant oddzwoni i umówi na wizytę! Można też zarezerwować wizytę online w zakładce „rezerwacja online”.

Najlepszy laser i gabinet w 2023 i 2024 roku

Laser jest popularny w wielu salonach kosmetycznych. Jednak, by był skuteczny i bezpieczny, konieczne jest wybranie profesjonalnego salonu dysponującego wysokiej jakości sprzętem oraz należycie przeszkoloną kadrą pracowniczą. Bez wątpienia takimi cechami charakteryzują się prowadzone przez nas salony, których dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja i wiele pozytywnych rekomendacji.

Jakim sprzętem wykonujemy zabieg?

W prowadzonym przez nas salonie zabieg laseroterapię wykonujemy przy wykorzystaniu innowacyjnego, zaawansowanego technologicznie sprzętu. To najnowszy dostępny na polskim rynku laser diodowy do usuwania owłosienia. Urządzenie stanowi gwarancję skutecznej, bezpiecznej i w zasadzie bezbolesnej laseroterapii. Wysoka energia światła lasera dociera do mieszków włosowych koagulując je precyzyjnie w miejscu ich wzrostu, dzięki czemu usuwana jest jedynie cebulka włosa, a skóra pozostaje nienaruszona.

Depilacja Laserem Soprano może być wykonywana cały rok, nawet w okresie letnim i na opalonej skórze, a to wszystko dzięki zastosowaniu trzech innowacyjnych rozwiązań: długościach fali dostosowanych do potrzeb włosów, doskonałym system chłodzenia skóry i ogniskowaniem TAPER minimalizującym skutki uboczne zabiegu.

Opatentowany tryb głowicy Smooth Pulse pozwala przeprowadzać zabieg ruchem ciągłym, bez konieczności odrywania głowicy, dzięki czemu zabieg laserowego usuwania owłosienia można wykonać w bardzo krótkim czasie. Urządzenie odznacza się delikatnym działaniem, a wykonywany nim zabieg jest komfortowy nawet w przypadku wrażliwych okolic takich jak pachy czy bikini.

Lasera Soprano w naszym salonie w Warszawie to najszybsza i najskuteczniejsza metoda pozbycia się na dobrych kilka lat zbędnych włosków z każdej części ciała.

Wykwalifikowany i doświadczony personel

Wysokiej klasy sprzęt do laseroterapii to jednak nie wszystko, co wyróżnia nasze kliniki. Atutem stworzonego przez nas miejsca jest wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza, stanowiąca gwarancję należycie przeprowadzonego zabiegu. Odpowiednio dobrany i wyszkolony zespół pracowników odznacza się dużym doświadczeniem, wysokimi umiejętnościami w zakresie obsługi sprzętu oraz świetnym podejściem do klienta.

Laseroterapia – pozytywne opinie klientów i dogodna lokalizacja

Prowadzona przez nas klinika to najlepsze miejsce do przeprowadzenia zabiegu , co potwierdzają również wysokie oceny i pozytywne opinie klientów, którzy już skorzystali z oferty naszego Salonu. Oto niektóre z nich:

  • „Świetne miejsce godne polecenia. Personel bardzo miły, zabiegi wykonywane są dokładnie i umiejętnie. Skuteczność lasera potwierdzona ponieważ już po pierwszym zabiegu łydek zauważyłam że włoski odrastają tylko gdzieniegdzie pozostawiając puste placki nieowłosionej skóry. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam.”
  • „Bardzo miła i profesjonalna obsługa :) i efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
    Polecam !”
  • „Serdecznie wszystkim polecam. Profesjonalna i przemiła obsługa. To działa ! Włoski nie odrastają !”

Pozytywne opinie, jakie każdego dnia otrzymujemy od korzystających z naszych usług klientów, są najlepszą rekomendacją i gwarancją wysokiej jakości usług wykonywanych w Salonie Kosmetycznym w Warszawie.

Dodatkowym atutem Salonu jest lokalizacja. Jeden z naszych punktów zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy przy al. Jerozolimskich . Do obu salonów z łatwością można dojechać zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.

Gładkie i zadbane łydki, uda, pachy, bikini czy inne części ciała? To możliwe! Wystarczy, że zapiszesz się na serię zabiegów, dzięki której przez długi czas będziesz mógł cieszyć się piękną skórą bez zbędnego owłosienia.

Czym się różni IPL od profesjonalnego sprzętu w salonie?
Stosowanie tradycyjnych metod usuwania owłosienia jest czasochłonne, wiąże się z ryzykiem powstawania podrażnień, a do tego przynosi krótkotrwałe efekty. Dlatego coraz więcej osób poszukuje sposobów na szybkie, skuteczne i trwałe usunięcie owłosienia z wybranych przez siebie miejsc. W dzisiejszym artykule bierzemy pod lupę dwa urządzenia do przeprowadzania laseroterapii. To IPL oraz profesjonalny sprzęt, przy pomocy którego wykonuje się depilację laserową. Czym się różnią oba urządzenia i które z nich daje lepsze i trwalsze rezultaty?
Na czym polega depilacja światłem IPL?
Intense Pulsed Light (IPL), czyli depilacja światłem to metoda polegająca na usuwaniu owłosienia za pomocą specjalnych impulsów świetlnych. Urządzenie IPL emituje światło, które dociera w głąb skóry, oddziałuje na melaninę w mieszku włosowym, uszkadzając w ten sposób ich komórki macierzyste. Co do zasady wysyłane przez urządzenie impulsy światła mają trwale zatrzymać proces ponownego wzrostu włosków. W rzeczywistości jednak tak nie jest, ponieważ depilatory IPL oddziałują na skórę światłem pulsacyjnym o różnej długości fali, przez co nie trafia ona bezpośrednio w mieszki włosowe. Dlatego nawet pomimo przeprowadzenia serii zabiegów, włosy i tak zaczynają odrastać na nowo. Co więcej wskazuje się, że urządzenie IPL w taki sposób uszkadza komórki macierzyste włosa, że ewentualne wykonanie w przyszłości na tym samym obszarze skóry zabiegu, może być znacznie utrudnione. depilacja laserowa Warszawa. Faktem jest, że depilacja przeprowadzana urządzeniem IPL osłabia mieszki włosowe, jednak nie dochodzi do faktycznego zniszczenia macierzy włosa, tylko do jej „uśpienia”. Dlatego, jeśli zależy nam na szybkim, skutecznym i co najistotniejsze – trwałym usunięciu niechcianego owłosienia, bez wątpienia powinniśmy zdecydować się na depilację przeprowadzaną przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Czym jest usuwanie włosów laserem? Usuwanie włosków przeprowadzane przy użyciu wysokiej klasy, profesjonalnego sprzętu służącego do laserowego usuwania owłosienia to gwarancja szybkiego, bezpiecznego i w zasadzie bezbolesnego pozbycia się niechcianych włosków. Zasada działania lasera diodowego opiera się na fototermolizie selektywnej. Emitowana wiązka światła lasera o dokładnie określonej i skutecznej długości fali pochłaniana jest przez melaninę zawartą w łodydze włosa. Powstałe w ten sposób ciepło rozpraszane jest do sąsiadujących tkanek. W efekcie ciepło uszkadza mieszek włosowy i komórki, które biorą udział w procesie tworzenia nowego włosa. Dzięki temu zabieg usuwania włosów przeprowadzany przy pomocy profesjonalnego sprzętu daje możliwość trwałego usunięcia owłosienia. Tylko kilka zabiegów wystarczy, by móc cieszyć się piękną, gładką i miękką skórą bez zbędnego owłosienia przez długie lata.
IPL a laser – które urządzenie daje lepsze i trwalsze rezultaty?

Podsumowując ,jednoznacznie można stwierdzić, że depilacja światłem IPL nie jest tak skuteczna jak laserem przeprowadzana przy pomocy profesjonalnego urządzenia diodowego. Wysoka skuteczność wynika z odpowiedniego doboru długości emitowanej fali. Jak już podkreśliliśmy, nawet profesjonalne urządzenia IPL, emitowana wiązka światła ma różne długości fali, co sprawia, że zabieg nie przynosi już tak świetnych rezultatów. Tylko dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu przeznaczonego możliwe jest osiągnięcie efektu w postaci trwałego usunięcia niechcianego owłosienia i to naprawdę w bardzo krótkim czasie! W przypadku zabiegu światłem IPL zwykle należy wykonać około 10-20 zabiegów, po których można zaobserwować faktyczne zmniejszenie ilości włosów. Natomiast jeśli chodzi o depilację laserową, w zależności od indywidualnych uwarunkowań, konieczne jest przeprowadzenie tylko około 4-8 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach czasu, by uzyskać oczekiwane efekty. Jeśli marzysz o trwałym usunięciu zbędnego owłosienia oraz gładkiej i aksamitnej skórze, nie zastanawiaj się dłużej, tylko już dziś zapisz się na zabieg!

Planujesz wybrać się na zabieg by poprawić swoją urodę jednak nie wiesz jakimi kryteriami kierować się przy jego wyborze?

Świetnie trafiłeś! Podpowiadamy, na jakie aspekty zwrócić szczególną uwagę, decydując się na skorzystanie z usług konkretnego zakładu. Podjęcie dobrej decyzji jest niezmiernie ważne, w końcu chodzi o nasze bezpieczeństwo, zdrowie i wygląd.

Bezpieczeństwo to podstawa

Wybierając dobry salon kosmetyczny, należy mieć na uwadze przede wszystkim własne bezpieczeństwo. Wyznacznikiem profesjonalizmu, bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości świadczonych usług jest czystość oraz utrzymywanie podstawowych zasad higieny.

Rzecz jasna ważny jest ogólny porządek panujący w salonie, jednak najważniejszą kwestią jest przestrzeganie zasad higieny pracy przez personel zakładu, na które składają się przede wszystkim: mycie rąk przed każdym zabiegiem, noszenie czepków, estetycznych fartuchów, a także stosowanie jednorazowych rękawiczek czy ochronnych maseczek. Kluczową kwestią jest też higiena narzędzi i przyborów. Szczególnie w miejscu, w którym wykonuje się zabiegi w trakcie których dochodzi do naruszenia ciągłości skóry, jak np. manicure, pedicure, piercing należy zwrócić szczególną uwagę na to, czy personel ściśle przestrzega zasad dezynfekcji i sterylizacji.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra

W dobrym salonie kosmetycznym usługi świadczone są tylko przez osoby z odpowiednim wykształceniem, należycie wyszkolone, czego potwierdzeniem muszą być uzyskane uprawnienia do wykonywania określonych procedur zabiegowych. Kosmetologia, jak wiele innych dziedzin, dynamicznie się rozwija, dlatego pracownicy salonu kosmetycznego powinni systematycznie poszerzać swoją wiedzę, poprzez podążanie za nowinkami branżowymi, a także biorąc udział w specjalnych, doszkalających kursach, które kończą się wręczeniem certyfikatu lub dyplomu. Tego typu dokumenty nie tylko świadczą o umiejętnościach pracowników, ale też o wysokim poziomie usług świadczonych w zakładzie.

Wykonywanie zabiegów w salonie kosmetycznym przez wykwalifikowaną kadrę to gwarancja tego, że zostaną one należycie przeprowadzone, a my wyjdziemy z zakładu w pełni usatysfakcjonowanymi i zadowolonymi z efektów.

Przejrzysta i estetyczna strona internetowa

Strona internetowa wybranego przez nas salonu kosmetycznego to jego wizytówka, dlatego powinna być estetyczna, profesjonalnie wykonana, ale przede wszystkim musi dostarczać szeregu informacji, na temat świadczonych usług i ich cen, kwalifikacji pracowników, a także stosowanych w zakładzie narzędzi, urządzeń i preparatów kosmetycznych.

Pozytywne opinie klientów

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o skorzystaniu z usług konkretnego salonu kosmetycznego, warto zasięgnąć opinii o tym miejscu. Znaczenie mają zarówno polecenia od znajomych, jak i opinie na temat danego zakładu, które można znaleźć w Internecie. Pozytywne opinie osób, które już skorzystały z usług konkretnego salonu, to najlepsza rekomendacja i sposób na uwiarygodnienie tego miejsca.

Stosunek jakości do ceny

Należycie wyszkolona kadra, profesjonalny sprzęt, specjalistyczne preparaty kosmetyczne generują wysokie koszty, co przekłada się na cennik świadczonych przez daną placówkę usług. Wobec tego niskie i wyjątkowo atrakcyjne ceny, powinny nam dać do myślenia i wzbudzić naszą czujność.

Poziom obsługi klienta

Pracownicy salonu oprócz tego, że muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje do przeprowadzania konkretnych zabiegów, powinni być również profesjonalni, mili, uśmiechnięci oraz gotowi nieść pomoc swoim klientom, poprzez udzielanie wyczerpujących i dokładanych odpowiedzi na wszelkie nurtujące ich pytania. Obsługa musi potrafić wytłumaczyć nam, jaki zabieg będzie dla nas najlepszy, na czym on polega, jakich efektów możemy się spodziewać, ale też musi nas poinformować o ewentualnych skutkach ubocznych.

Atmosfera

Salon kosmetyczny to miejsce, do którego chodzimy w celu poprawienia swojej urody, ale też po to, by się zrelaksować, odprężyć i choć na chwile zapomnieć o codziennych troskach i obowiązkach. Dlatego istotne znaczenie ma również wystrój i atmosfera panująca w tym miejscu. Wspomniana czystość, świeży, subtelny zapach, kojąca muzyka, wygodne fotele na poczekalni czy możliwość rozkoszowania się smakiem aromatycznej kawy lub herbaty w trakcie oczekiwania bądź już podczas trwania zabiegu to drobne, choć miłe dodatki, świadczące o profesjonalizmie i wysokim poziomie obsługi klienta.

Przed skorzystaniem z usług konkretnego salonu kosmetycznego upewnij się, że oddajesz swoje zdrowie i wygląd w ręce profesjonalistów i udajesz się do godnego zaufania miejsca, w którym usługi świadczone są na najwyższym poziomie i z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Tylko dobrze wyposażony salon kosmetyczny z doświadczonym personelem stanowią gwarancję wykonywania udanych zabiegów, dających zadowalające rezultaty.

Coraz więcej osób decyduje się na laserowe usuwanie owłosienia. W dzisiejszych czasach zabieg ten cieszy się ogromną popularnością, głównie ze względu na doskonałą skuteczność i trwałe rezultaty. W naszym salonie oferujemy zabiegi na każdą partię ciała, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dzięki stosowaniu najlepszego lasera medycznego nasi Klienci mogą cieszyć się bezbolesną, szybką i skuteczną depilację .

Nowoczesna technologia Soprano w Warszawie

Kosmetyczny laser diodowy Soprano to obecnie jednej z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych urządzeń na rynku. Zależy nam na zadowoleniu i komforcie naszych Klientów, a także uzyskaniu jak najlepszych rezultatów, dlatego w gabinecie w Warszawie korzystamy wyłącznie z najlepszych technologii.

Bezbolesne usuwanie owłosienia w Warszawie

Laser zawiera system chłodzenia skóry, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny, nawet w przypadku delikatniejszych partii skóry, takich jak pachy czy bikini. Dzięki możliwości regulacji parametrów lasera jesteśmy w stanie dopasować długość wiązki światła, co również wpływa na zmniejszenie dyskomfortu podczas zabiegu. Do każdego Klienta podchodzimy zawsze indywidualnie – nasi pracownicy posiadają doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje do obsługi sprzętu, tak więc w warszawskim gabinecie możesz czuć się pewnie, swobodnie i bezpiecznie. Czasy, w których używało się mocnych laserów powodujących duże odczucia bólowe, już dawno minęły, dlatego bez obaw możesz poddać się laseroterapii i cieszyć się fantastycznymi efektami gładkiej i pięknej skóry.

Trwałe rezultaty

Laser gwarantuje trwałe usunięcie owłosienia – nie na tydzień, miesiąc czy rok, ale nawet na lata. Szacuje się, że laser jest w stanie całkowicie usunąć prawie 100% owłosienia! Efekty można zobaczyć już po kilku seriach. Ilość zabiegów potrzebna do całkowitego usunięcia owłosienia ustalana jest indywidualnie i zależy od wybranej partii ciała, jednak pierwszy rezultaty można zobaczyć nawet po 1 czy 2 zabiegach. Dzięki laserowi raz na zawsze pożegnasz się z niechcianym owłosieniem i nawet w spontanicznych sytuacjach (nagły wyjazd nad jezioro, na basen czy randka) zawsze będziesz wyglądać perfekcyjnie.

Skuteczna laseroterapia przy różnego rodzaju włoskach

Holederski laser Soprano to jedyny laser na rynku, który pozwala na usunięcie każdego rodzaju owłosienia, niezależnie od rodzaju skóry. Niegdyś laseroterapia była przeznaczona dla osób wyłącznie z ciemnym owłosieniem – dziś z tego zabiegu mogą skorzystać Klienci z jaśniejszymi włoskami. Nasz laser wykorzystywany w salonie w Warszawie precyzyjnie usuwa każdy rodzaj owłosienia, niezależnie od karnacji czy też pory roku. Zabieg latem? Czemu nie! U nas wszystko jest możliwe! 2400 watów mocy gwarantuje doskonałe efekty, błyskawiczny czas zabiegu oraz wysoką skuteczność. Nie czekaj, przekonaj się sam i już dziś sprawdź atrakcyjną ofertę depilacji laserowej w Warszawie. Gwarantujemy, że będziesz mile zaskoczony nie tylko efektami, ale i bezbolesnym, komfortowym zabiegiem.

Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z Twoimi aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Copyright © 2020 - 2022

Depilacja laserowa Warszawa