<a href="https://depilacja-laserowa.info/">Depilacja laserowa</a>

al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa
kontakt@depilacja-laserowa-warszawa.waw.pl +48 791 292 874 Język
+48 791 292 874
Depilacja Laserowa Warszawa
ZAMYKANIE NACZYNEK na nogach i ZABIEGI na twarz Oferujemy również wiele innych laserowych zabiegów leczniczych. W naszej Wrocławskiej klinice urody w centrum mamy wszystkie najnowsze technologie zapewniające spektakularne efekty.

Zamów darmową konsultację telefoniczną


Niepoprawny numer telefonu

Przez kliknięcie “wyślij” akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na kontakt.

Wiele osób ma obawy dotyczące zabiegów laserowych, niezależnie od tego, czy rozważa się zabieg laserowego zamykania naczyń czy usuwania włosów, zabiegów na twarz czy innych. Postęp technologiczny w ostatnich latach może Cię zaskoczyć, ponieważ teraz łatwiej, szybciej i mniej boleśnie możesz zadbać o swoje piękno na całe życie. Dysponując doświadczonym zespołem i najlepszym sprzętem dostępnym na rynku ogólnopolskim, z dumą przyznajemy, że specjalizujemy się w zabiegach laserowych. W żadnym innym salonie nie znajdą Państwo wyższego standardu świadczonych usług oraz lepszego sprzętu! Nasz salon stworzony jest z myślą o najbardziej wymagających!

LASEROWE ODMŁADZANIE SKÓRY

LASEROWE odmładzanie skóry to fantastyczny zabieg dla całej gamy niepożądanych wad skóry. Niezależnie od tego, czy martwisz się zmarszczkami i drobnymi liniami, uszkodzeniami słonecznymi, trądzikiem, czy zwykłymi plamami, laserowe odmładzanie skóry pomoże efektywnie zredukować zmiany i pozostawi cię z świeżą, zdrowszą skórą. Laserowe odmładzanie skóry polega na starannym podgrzaniu górnych warstw skóry, usuwaniu jej wszystkich niedoskonałości i pozostawianiu pięknej, młodziej wyglądającej buzi, o której zawsze marzyłeś. To prosty zabieg z oszałamiającymi wynikami. Czytaj więcej...

Laserowe usuwanie zmarszczek- co warto wiedzieć?

LASEROWE usuwanie zmarszczek to bezpieczna, skuteczna i niemal bezbolesna metoda zabiegowa, która przez długi czas pozwala cieszyć się młodym, pięknym wyglądem skóry bez zmarszczek, bruzd i nierówności. Na czym polega laserowe odmładzanie i jakie są jego efekty?

Na czym polega laserowe usuwanie zmarszczek?

LASEROWE usuwanie zmarszczek to zabieg przeprowadzany przy pomocy innowacyjnego, zaawansowanego technologicznie lasera diodowego, dzięki któremu w szybki i bezpieczny sposób można spłycić zmarszczki, odmłodzić skórę oraz poprawić jej ogólną kondycję.

Efekt wygładzonej skóry bez zmarszczek, będący wynikiem działania lasera jest możliwy do osiągnięcia, dzięki zdolnościom regeneracyjnym naszych tkanek. Zadaniem lasera jest kontrolowane uszkodzenie skóry, które pobudza tkanki do intensywnej regeneracji i odbudowy. Dzięki temu powstają nowe włókna kolagenowe, a już istniejące ulegają przebudowie. Pobudzona zostaje również produkcja włókien elastynowych odpowiadających za prawidłowe napięcie i sprężystość naszej skórze. Dzięki takiemu oddziaływaniu lasera na skórę, wkrótce po przeprowadzeniu zabiegu skóra staje się bardziej jędrna, gęsta i elastyczna, jej powierzchnia zostaje wygładzona i wyrównana, a wszelkie zmarszczki i bruzdy ulegają redukcji. Co istotne, efekty laserowego usuwania zmarszczek widoczne są już po jednym zabiegu.

Laserowe usuwaniezmarszczek – wskazania do zabiegu

  • zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie
  • odmładzanie skóry twarzy, szyi i dekoltu
  • regeneracja skóry
  • wyrównanie kolorytu skóry
  • opóźnienie procesów starzenia się skóry.

Laserowe usuwanie zmarszczek – jak przebiega zabieg?

Laserowe usuwanie zmarszczek polega na emitowaniu wiązki światła lasera i dokładnym jej pokryciu całego obszaru skóry poddanego zabiegowi. W konsekwencji uzyskujemy efekt zniszczenia naskórka co wystarczy, by pobudzić naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, może również pojawić się obrzęk. Samo gojenie się trwa około 1 tygodnia. Niemniej jednak regeneracja skóry to długi i złożony proces mogący trwać nawet kilkanaście tygodni. Dlatego pierwsze efekty zabiegu możemy zaobserwować i ocenić mniej więcej po około 4-6 tygodniach od jego przeprowadzenia.

Laserowe usuwanie zmarszczek – efekty

Laserowe usuwanie zmarszczek to zabieg charakteryzujący się wysoką skutecznością. Jego efekty utrzymują się przez długi czas i widoczne są już po jednym zabiegu. Jednak można je zaobserwować dopiero po około 2 miesiącach, ponieważ mniej więcej tyle czasu trwa proces odbudowy i produkcji nowych włókien kolagenowych oraz dochodzi do pełnej przebudowy tkanek w głębokich warstwach skóry. Wówczas widoczne są najlepsze efekty zabiegu w postaci młodszego wyglądu oraz ujędrnionej, napiętej, sprężystej i bardziej gęstej skóry. Znikają wszelkie niedoskonałości, płytkie zmarszczki zostają wygładzone, a głębsze zauważalnie spłycone. Ponadto poprawie ulega koloryt skóry, która staje się rozjaśniona i bardziej promienna. Celem uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się przeprowadzenie serii 4-5 zabiegów w czterotygodniowych odstępach czasu.

Zdecyduj się na zabieg, jakim jest Laserowe usuwanie zmarszczek, by móc cieszyć się gładką, napiętą, jędrną i promienną skórą przez długi czas.

LASEROWE LECZENIE TRĄDZIKU

Laserowe leczenie trądziku może Cię zaskoczyć! Czytaj więcej...

Laserowe leczenie trądziku to jedna z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod leczenia tego popularnego i często występującego schorzenia dermatologicznego, jakim jest trądzik. Zabieg polega na ogrzaniu wierzchnich warstw skóry dotkniętych problemem trądziku, w efekcie czego zniszczeniu ulegają bakterie beztlenowe odpowiedzialne za powstawanie zmian trądzikowych. Warto przy tym podkreślić, że laser nie uszkadza skóry i doskonale rozprawia się nie tylko z trądzikiem, ale też bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami czy rumieniem. Choć trzeba dodać, że laserowe leczenie trądziku nie przyniesie efektów w przypadku zmian trądzikowych, będących następstwem zaburzeń hormonalnych.

Dodatkowo w prowadzonym przez nas salonie w Warszawie laserowe leczenie trądziku połączone jest z aplikowaniem na skórę maski z aktywnym węglem, która silnie oczyszcza skórę i odblokowuje zatkane pory. Ponadto składnikiem preparatu jest kaolin i glinka bentonitowa, które redukują nadmierną ilość wydzielanego sebum, a także ekstrakt z wiciokrzewu i białej fasoli, wykazujący właściwości łagodzące, kojące i regeneracyjne.

Laserowe usuwanie przebarwień

Przebarwienia to powszechne i często występujące zaburzenia w kolorycie skóry. Przebarwienia, czyli ciemniejsze plamy na skórze pojawiają się na skutek nieprawidłowego funkcjonowania melanocytów, czyli komórek wytwarzających barwnik skóry, jakim jest melanina. Ciemne, nieestetyczne plamy zwykle pojawiają w tych miejscach na ciele, które najczęściej wystawiane są na działanie promieni słonecznych, tj. na twarzy, dekolcie, dłoniach, ramionach czy udach.

Na szczęście istnieje skuteczny sposób radzenia sobie z przebarwieniami. To laserowe leczenie przebarwień – zabieg przeprowadzany przy pomocy innowacyjnego lasera diodowego, który emituje silne światło o odpowiedniej długości fali. Melanina pochłania światło lasera, dzięki czemu dochodzi do przekształcenia energii świetlnej w cieplną, co z kolei sprawia, że plamy pigmentacyjne zostają w szybki i skuteczny sposób usunięte. Laserowe leczenie przebarwień to krótki, bezpieczny i praktycznie bezbolesny zabieg, w trakcie którego nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry.

Raz na zawsze zapomnij o szpecących plamach i już dziś podejmij decyzję o zapisaniu się na zabieg Laserowego leczenia przebarwień.

zamykanie naczynek na nogach

1. ZAMYKANIE NACZYŃ NA NOGACH. Laserowe zamykanie naczynek na nogach to prosty, szybki, bezpieczny i wysoce skuteczny zabieg, dający trwałe efekty w postaci usunięcia poszerzonych drobnych naczyń krwionośnych, określanych w języku potocznym mianem pajączków naczyniowych. Dowiedz się na czym polega i jakie efekty niesie za sobą zabieg laserowego zamykania naczynek. 2. NA CZYM POLEGA Laserowe zamykanie naczynek na nogach ? Laserowe zamykanie naczynek na nogach to zabieg polegający na podgrzaniu krwi w rozszerzonym naczynku do odpowiedniej temperatury, która spowoduje, że dojdzie do obkurczenia się jego ścianek, a w konsekwencji do trwałego zamknięcia naczynka. Jak to działa? Zasada działania lasera opiera się na selektywnej fototermolizie i fotokoagulacji. To oznacza, że energia świetlna generowana przez promieniowanie laserowe pochłaniana jest przez hemoglobinę, tj. przez czerwony barwnik krwi, w efekcie czego dochodzi do koagulacji, obkurczenia i zamknięcia naczynka, które następnie włóknieje i po pewnym czasie zostaje wydalone na drodze naturalnych procesów fizjologicznych zachodzących w organizmie. 3. Laserowe zamykanie naczyń - OPIS ZABIEGU. Przed przystąpieniem do zabiegu laserowego zamykania naczynek osoba go przeprowadzająca, dokonuje oceny naczynek widocznych przez naskórek – bada ich średnicę, kolor oraz ilość. Na podstawie tych danych dobierana jest odpowiednia długość promienia laserowego, rodzaj filtra, wysokość energii, ilość i czas trwania impulsów oraz odstęp czasowy pomiędzy impulsami. Kolejno miejsce poddawane zabiegowi należy oczyścić, a pacjent musi założyć specjalne osłony, chroniące go przed promieniowaniem laserowym. Sam zabieg laserowego zamykania naczynek jest bardzo prosty. Polega on na przykładaniu do skóry głowicy, która uwalnia wiązkę promieniowania laserowego, co daje efekt w postaci błysku białego światła. Należy przy tym dodać, że zabieg, jakim jest laserowe zamykanie naczynek na nogach , jest w pełni bezpieczny, bezbolesny oraz nie powoduje uszkodzenia naskórka, co czyni go również mało inwazyjnym. 4. Laserowe zamykanie naczynek na nogach – EFEKTY ZABIEGU Zabieg, jakim jest Laserowe zamykanie naczynek na nogach, daje trwałe efekty – naczynko zostaje zamknięte na stałe. Po zabiegu zaczyna blednąć, aż wreszcie ulega całkowitemu wchłonięciu i przestaje być widoczne. Dla osiągnięcia pełnego i zadowalającego rezultatu zaleca się przeprowadzenie od 1 do 5 zabiegów w odstępach około 3-6 tygodni. Konkretna ich liczba uzależniona jest od ilości, średnicy, koloru oraz głębokości położenia naczynek. Nie zastanawiaj się dłużej tylko już dziś zapisz się na Laserowe zamykanie naczynek na nogach , by pozbyć się przykrego i wstydliwego problemu, jakim są poszerzone naczynka prześwitujące przez skórę.

W Salonie Kosmetycznym we Wrocławiu zabieg ten przeprowadzamy przy wykorzystaniu lasera diodowego. Zawarta we krwi hemoglobina pochłania światło lasera, w efekcie czego następuje proces fotokoagulacji i uszkodzenia chorego naczynia, które włóknieje i samoistnie ustępuje, dzięki czemu rumień zostaje skutecznie wyeliminowany. Dla uzyskania satysfakcjonującego efektu rekomendujemy przeprowadzenie 3-4 zabiegów w odstępie miesiąca. Dodatkowo po każdym wykonanym zabiegu, celem wzmocnienia jego rezultatów, można wtłoczyć ampułkę o właściwościach przeciwzapalnych, kojących, łagodzących i regenerujących skórę.

Pozbądź się wstydliwego problemu estetycznego, jakim jest rumień na twarzy i już dziś zapisz się na zabieg laserem, dzięki któremu w szybki i bezbolesny sposób uporasz się z zaczerwienieniami.

LIKWIDACJA ZMARSZCZEK i leczenie rumienia LASEREM

A) Laserowe USUWANIE ZMARSZCZEK to szybka i skuteczna metoda odmładzająca, której efektem jest stymulowanie fizjologicznych procesów sprzyjających regeneracji i rewitalizacji skóry, efektem czego jest wyraźne wygładzanie zmarszczek i odmłodzenie skóry.

To zabieg przeprowadzany przy użyciu nowoczesnego lasera diodowego, który emituje skupioną wiązkę światła o określonej długości fali, powodując tym samym skracanie i przebudowę włókien kolagenowych i elastynowych w skórze, co skutkuje jej regeneracją. Metoda ta nie tylko przyczynia się do redukcji zmarszczek, ale też doskonale wpływa na wygląd i kondycję skóry, poprawiając jej jędrność, sprężystość, gęstość, elastyczność i koloryt.

Jeżeli Twoja skóra wykazuje oznaki starzenia, jest wiotka, mało jędrna i elastyczna oraz pokrywają ją zmarszczki i bruzdy, to zabieg laserowego usuwania zmarszczek został stworzony właśnie dla Ciebie! Już dziś zapisz się na wygładzanie zmarszczek laserem do prowadzonego przez nas Salonu Kosmetycznego we Wrocławiu, by przywrócić skórze młody, piękny i promienny wygląd. B) RUMIEŃ na twarzy to zaczerwienienie powstające na skutek nadmiernego rozszerzenia się naczyń krwionośnych. Najczęściej rumień stanowi defekt kosmetyczny i pojawia się pod wpływem działania czynników drażniących lub w przebiegu chorób skóry. Najskuteczniejszą metodą walki z tym schorzeniem jest leczenie rumienia laserem.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DEPILACJI LASEROWEJ?

3 szybkie i łatwe kroki

1.

Oczyść golony obszar przed przybyciem na leczenie.

2.

Nie wyrywać włosów na min. 3 tyg. przed zabiegiem!

3.

Zrelaksuj się i pozwól, aby nasz doświadczony personel otoczył Cię opieką.

CENY ZABIEGÓW na twarz i NOGI (naczynka)

Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z Twoimi aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Copyright © 2020 - 2022

Depilacja laserowa Warszawa