Категорії
БЛОГ

Лазерна епіляція всього тіла: плюси

Лазерна епіляція – це найсучасніший і найефективніший спосіб позбутися від небажаного волосся на кожній ділянці тіла. Ноги, пахви, живіт, стегна, литки, “вусики” на обличчі, зона бікіні – сучасні лазери відмінно впораються з будь-якою ділянкою тіла, гарантуючи ідеальну гладкість і стійкий ефект. Чому варто вибрати саме цей вид епіляції для всього тіла? Читайте у нашому матеріалі.

Категорії
БЛОГ

Протипокази до лазерної епіляції

Боїтесь робити епіляцію лазером? Дарма! Це одна з найменш інвазійних та травматичних косметичних процедур. Крім того, неболюча. Проте є обставини, котрі змусять відмовитись від лазерної епіляції. Обов’язково проконсультуйтесь у грамотного косметолога та лікаря перед прийняттям рішення. А ми в нашій статті розповімо про загальні протипокази до лазерної епіляції.

Категорії
БЛОГ

Як вибрати салон краси

Ви вже вирішили відвідати салон краси, а тепер треба визначитись, який саме. На що треба звернути увагу при виборі конкретного салону, щоб не помилитись? Адже від цього залежить не лише ваша врода, а й здоров’я та психічний комфорт.

Категорії
БЛОГ

Лазерна епіляція обличчя vs традиційні методи

Врода жіночого обличчя — у гладенькій і ніжній матовій шкірі. Якщо ж цю красу руйнує помітне оволосіння над губою та на підборідді — з такими проявами треба обов’язково боротись. Що б там не казали про «природний вигляд» та «красу без штучного втручання», волосся на жіночому обличчі спричиняє тільки низьку самооцінку в жінки, а в оточуючих — відразу.