Kategorie
Depilacja całego ciała Depilacja Laserowa - Warszawa

Fotoodmładzania laserowego

Wrażenie z fotoodmładzania laserowego okiem klientki. Poddanie się zabiegowi fotoodmładzania laserowego było dla mnie całkowicie nowym, ale i  fascynującym doświadczeniem. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak wygląda zabieg fotoodmładzania laserowego, czy jest bolesny i czy naprawdę działa, zachęcam Cię do przeczytania mojej relacji z zabiegu.

Czym jest fotoodmładzanie laserowe?

Fotoodmładzanie laserowe coraz bardziej zyskuje na popularności. Ta nowoczesna metoda wykorzystuje światło o dużej mocy, aby pobudzić procesy regeneracyjne skóry. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, redukuje przebarwienia, drobne zmarszczki i poprawia ogólny wygląd cery. Co ważne, fotoodmładzanie można przeprowadzić bezkontaktowo i właśnie taką metodę przeprowadzania zabiegu wybrałam podczas wizyty w salonie.

Konsultacja ze specjalistą

Na samym początku moje nastawienie było dość sceptyczne. Jestem młodą osobą i nie mam większych kłopotów z cerą ani z pierwszymi oznakami starzenia. Jedynym problemem jest rumień, który pojawia się u mnie podczas stresujących sytuacji lub gdy panują wysokie temperatury. Jest to dla mnie dość niekomfortowe i wiąże się z koniecznością zakrywania skóry podkładem.

Podczas rozmowy ze specjalistką dowiedziałam się, że fotoodmładzanie laserowe nie tylko eliminuje oznaki starzenia, ale także leczy rumień. To przekonało mnie, żeby skorzystać i przetestować ten zabieg na swojej skórze. Cała konsultacja była przeprowadzona bardzo profesjonalnie i rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Przed przystąpieniem do fotoodmładzania poproszono mnie także o wypełnienie ankiety przed zabiegowej, w celu kwalifikacji do zabiegu i wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań

Zabieg fotoodmładzania metodą bezkontaktową

Zabieg miałam wykonywany metodą bezkontaktową, która jest całkowicie bezbolesna. To ogromny plus, szczególnie dla osób, które mają niski próg bólu. Mogę śmiało potwierdzić, że zabieg nie sprawił mi żadnego dyskomfortu. Odczuwałam jedynie delikatne ciepło, efekt podgrzewania skóry. Po zabiegu moja skóra była delikatnie zaczerwieniona, jednak jest to całkowicie normalne. Zaczerwienienie zniknęło po kilku godzinach. Skóra nie była także opuchnięta ani przesuszona. Dużym plusem jest to, że po fotoodmładzaniu nie jest konieczna żadna rekonwalescencja, nie trzeba brać kilku dni wolnego ani chować się w domu. Można śmiało wrócić do codziennych obowiązków.

Moje wrażenia po zabiegu

Mam za sobą pierwszy zabieg fotoodmładzania laserowego, który trwał około 40 minut. Oczywiście ciężko oczekiwać fenomenalnych efektów po zaledwie 1 zabiegu, ponieważ najlepsze efekty osiąga się po serii 6-8 zabiegów. Jednak mogę śmiało stwierdzić, że zauważyłam delikatną poprawę elastyczności skóry. Mam wrażenie, że jest ona bardziej napięta i ujędrniona, co pozytywnie wpłynęło na moje poczucie estetyki. Przed zabiegiem dostałam także ampułkę na rumień. Tak jak wspomniałam wcześniej, sam zabieg był całkowicie bezbolesny. Jestem także zadowolona  z profesjonalnej, miłej atmosfery i rzetelnego wywiadu przed zabiegiem. Myślę, że chętnie skorzystam z kolejnych 6-8 zabiegów.