Kategorie
Depilacja całego ciała Depilacja Laserowa - Warszawa

Moje doświadczenia z epilacją

Laseroterapia to zabieg, który wzbudza coraz większe zainteresowanie wielu kobiet, ale pojawiają się też obawy. Jeśli nie korzystałaś jeszcze z tego zabiegu, zachęcam do zapoznania się z doświadczeniami, które – mam nadzieję – przekonają Cię do skorzystania z zabiegu.doświadczenia z depilacją laserową

Doświadczenia

Zabiegi wykonywałam we Wrocławiu ale filia jest również w Warszawie. To była bardzo dobra decyzja, ponieważ spotkałam się z profesjonalną obsługą. Zabieg laseroterapii wykonywała przemiła Pani Justyna. W razie odczuwania bólu podczas zabiegu, skóra była dodatkowo schładzana, przez co komfort był bardzo wysoki. Jestem w trakcie serii zabiegów i efekty już są zauważalne z czego bardzo się cieszę. Dlatego serdecznie polecam – obsługa wyróżnia się bardzo duża empatią do Klienta.

Na czym polega zabieg?

Jak się rozpoczyna?
Moje wątpliwości zostały rozwiane podczas konsultacji z zabiegowcem – Panią Justyną, która odpowiedziała na wszystkie moje pytania i dokładnie wyjaśniła na czym polega zabieg i jak przebiega. Rozmawiałyśmy m.in. o bikini.
Czym ona jest można dowiedzieć się z poniższego filmiku

Jest to zabieg, który z początku może być nieco krępujący, jednak Pani Justyna wyjaśniła mi, że każda Klientka otrzymuje jednorazowe majteczki, które zasłaniają przód i minimalizują dyskomfort. Sam zabieg przeprowadzany jest w profesjonalnej atmosferze, dzięki czemu krępacja szybko znika.

Bikini trwa około 30 – 40 minut, w zależności od ilości włosków i odczuć Klientki, w przypadku osób bardziej wrażliwych na ból można zrobić dłuższe przerwy. Jeśli chodzi o liczbę zabiegów, jest ona dobierana indywidualnie, w zależności od rodzaju włosa. W przypadku grubych, gęstych lub jasnych włosków (takich jak moje), może być konieczne wykonanie większej liczby zabiegów.
Zapytałam również, czy to zabieg, który można wykonać u kobiet w ciąży. Dowiedziałam się, że laser działa tylko powierzchownie i nie ma zagrożenia dla samej ciąży czy narządów. Zdarzało się, że z zabiegu korzystały Klientki, które nie wiedziały, że są we wczesnej ciąży i oczywiście nic złego się nie stało. Jednak jak powiedziała Pani Justyna „lepiej dmuchać na zimne”, dlatego zazwyczaj nie wykonuje się zabiegu u kobiet ciężarnych. Czytaj więcej

Pachy – moje wrażenia

Serdecznie zachęcam Cię do obejrzenia vloga, w którym szczegółowo opowiedziane zostało, jak wygląda zabieg:

.

Ja również podczas konsultacji dowiedziałam się, że na odczucia bólowe ma wpływ wiele czynników, takich jak grubość, gęstość i kolor włosów. Przy grubszych, ciemniejszych włoskach dyskomfort i ból może być nieco większy, jednak w dużej mierze jest to kwestia indywidualna i każdy inaczej to odczuwa. Przy włoskach jasnych, takich jak moje, niezbędne jest ustawienie większych i mocniejszych parametrów, aby laser „widział włos”.
Depilacja całego ciała

Zapytałam również o to, czy do takiej wizyty trzeba się wcześniej jakoś przygotować. Dowiedziałam się, że przed wizytą w gabinecie, należy ogolić miejsce, które ma być poddane zabiegowi. Golimy się na gładko, ale jeśli idziemy pierwszy raz na zabieg, warto zostawić parę włosków nieogolonych, aby zabiegowiec mógł ocenić ich kolor i gęstość w celu dobrania najlepszych parametrów. Nie należy również stosować kremów, antyperspirantów (w przypadku depilacji pach) ani pić ziół przed zabiegiem.

Nadszedł czas aby przetestować zabieg na własnej skórze – i to dosłownie. Zdecydowałam się na depilację pach i muszę przyznać, że byłam miło zaskoczona. Miałam wrażenie, że zabieg trwał dosłownie chwilkę, może 2 minuty na jedną pachę. Odczuwałam delikatne szczypanie (jakby malutkie igiełki), pieczenie i ciepło. Tam gdzie włosków było więcej, troszkę bardziej mnie bolało, jednak nie było to ból, którego nie da się znieść.

Zapytałam także o to, kiedy mogę spodziewać się pierwszych efektów. Pani Justyna poinformowała mnie, że już po 2 tygodniach można zauważyć drobne efekty, ale już najlepsze rezultaty widać po około miesiącu. Po tym czasie następuje przerzedzenie włosków o około 1/3.

Drugi zabieg – pachy i bikini
Pierwszy zabieg był naprawdę komfortowy, a co najważniejsze – już po 1 zabiegu zauważyłam przerzedzenie około 10-15%, podobnie jak w filmiku:

Dlatego po raz kolejny zawitałam do Wrocławia na zabieg pach i bikini. Z racji tego, że miałam już wykonywane te zabiegi, wiedziałam, że nie muszę niczego się obawiać. Wszystko poszło bardzo sprawnie i jak zawsze z gabinetu wyszłam bardzo zadowolona. Mogę śmiało polecić zabiegi, tym bardziej, że salon ma bardzo atrakcyjną ofertę, a nawet zniżki dla nowych Klientów. W salonie można skorzystać z takich zabiegów jak depilacja laserowa całego ciała, depilacja łydek, pach czy bikini.

Kolejna wizyta

Ponownie odwiedziłam salon we Wrocławiu, ponieważ czekała mnie kolejna wizyta zabiegu usuwania włosków z pach oraz bikini jak w filmie poniżej:

Ze względu na to, że mam bardzo jasne włoski, laser miałam ustawiony na najwyższe parametry. Pani Justyna poinformowała mnie, że takie ustawienie lasera powinno przynieść bardzo dobre efekty. Sam zabieg przebiegł szybko, sprawnie i praktycznie bezboleśnie, jestem bardzo zadowolona i pozytywnie wspominam wizytę w gabinecie. Oprócz pełnego profesjonalizmu podobała mi się przyjemna, miła atmosfera – Pani Justyna jest cudowną osobą, z którą można porozmawiać i pośmiać się, przez co cały zabieg przebiega naprawdę bardzo przyjemnie.

10 dni później byłam bardzo pozytywnie zaskoczona rezultatami. Jeszcze przed zabiegiem maiłam około 10-15% ubytek włosów, natomiast na tą chwilę jest to prawie 50%. Jestem bardzo zadowolona, przyznam, że nie spodziewałam się, że tak dobrze to wyjdzie. Myślę, że efekty są bardzo dobre, ponieważ każde miejsce dostało 3 razy strzał z lasera. Jak już wcześniej wspominałam mam bardzo jasne włoski, dlatego parametry lasera również były wysokie. Był to mój 4 zabieg, na pewno nie ostatni. Przy moich jasnych włoskach muszę wykonać ich około 10, a może nawet więcej. Jednak jeśli Wy macie ciemniejsze włoski, to wydaje mi się, że wystarczy seria około 6-ciu zabiegów.

Moje wrażenia po roku od

Moje doświadczenia z wzbudziły zainteresowanie wielu osób. Dlatego chciałabym podzielić się z Wami moimi wrażeniami po roku od zaibegu. Łącznie miałam wykonane 6 zabiegów na bikini oraz pachy i wszystkie wykonywałam w tym samym miejscu

Zabiegi robiłam w odstępach czasowych, jednak były one dość nieregularne. Na początku były to 5, 6, 7 tygodni, później nawet 10, dlatego cała seria zabiegów trwała łącznie około 9 miesięcy. Z perspektywy czasu stwierdzam, że były one niestety zbyt długie i brakowało mi regularności. Myślę, że gdybym wykonała całą serię w regularnych odstępach czasowych, efekty byłyby fenomenalne. Dlatego bez względu na to, czy interesuje Cię depilacja pach, czy depilacja laserowa całego ciała, musisz poddać się całej serii zabiegów. Tylko wtedy można będzie spodziewać się najlepszych rezultatów.

Jeśli chodzi o ilość zabiegów, jest to kwestia indywidualna. W przypadku moich jasnych włosków na pewno trzeba wykonać ich więcej. Mam koleżanki, które mają ciemne, czarne włoski i już po 6-ciu czy 7-miu zabiegach widziały zadowalające efekty.

U mnie zastosowano laser diodowy, który jest dedykowany dla wszystkich kolorów włosów, także bardzo jasnych. Posiada on 2 długości fali, dlatego świetnie radzi sobie także z cienkimi włoskami, takimi jak moje. Myślę, że po 10-12 zabiegach efekt byłby naprawdę fantastyczny i żałuję, że zabrakło mi regularności. Jednak po 6-ciu zabiegach również mogę stwierdzić, że efekty są widoczne. Wypadło mi około 40% włosków, co jest dla mnie ogromnym plusem i ułatwieniem. Tak naprawdę zostały mi tylko te najjaśniejsze, bialutkie włosy, które są mało zauważalne. Być może kiedyś dokończę tą serię, choć pewnie musiałabym zacząć od nowa i zapewne zrobić 10 kolejnych zabiegów. Mimo wszystko polecam zabiegi  i zachęcam do tego, aby być wytrwałym i regularnym.

Czy wiecie, że w salonie kosmetycznym we Wrocławiu z usług korzystała też aktorka Kamila Ścibiorek? Miała ona wykonywaną depilację pach i jest bardzo zadowolona z efektu, bo już nie musi borykać się z ciemnym owłosieniem. Przeszła serię około 8 zabiegów i była bardzo zadowolona z jakości obsługi. Wrażenia możecie zobaczyć na filmie:

Kamila Ściborek u nas w salonie. Kliknij

Poniżej również opinia samej Kamili Ścibiorek:

 

Mam nadzieję, że moje doświadczenia rozwiały Wasze wątpliwości. Chciałam też jeszcze raz przypomnieć, że zabieg naprawdę nie boli i nie trzeba się jej obawiać. Mimo, że sama miałam wykonywaną laseroterapię na bardzo wysokich parametrach, to w większości nie odczuwałam bólu, jedynie drobny dyskomfort, delikatne uszczypnięcia i ciepło. Zaletą jest także chłodząca głowica lasera, która obkurcza naczynia krwionośne, co także zmniejsza odczuwalność bólu.

Zdecydowanie laseroterapia jest zabiegiem, na który warto się zdecydować. Jako osoba, która przetestowała  na sobie, mogę śmiało polecić i zachęcić wszystkich do skorzystania z zabiegów. Salon depilacji laserowej we Wrocławiu to miejsce, które stawia na profesjonalizm, bezpieczeństwo i komfort Klienta.

Więcej informacji na temat depilacji laserowej w Warszawie: ⭐️Depilacja laserowa ⭐️- Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *