Kategorie
Blog

Najczęściej zadawane pytania Depilacja Laserowa

Metoda trwałego usuwania mieszków włosowych staje się coraz bardziej popularnym sposobem na pozbycie się owłosienia na ciele. Jednak rodzi wiele pytań dotyczących tego zabiegu. Dlatego w poniższym artykule odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, aby w pełni świadomie i bezpiecznie przystąpić do zabiegu epilacji laserowej oraz burzyć wszelkie mity, które usłyszałaś/eś, a które nie są zgodne z prawdą.

Kategorie
Blog

Zapalenie mieszków włosowych – przyczyny, objawy, leczenie

Zapalanie mieszków włosowych to często spotykane następstwo tradycyjnych metod depilacji. W dużej mierze spotykane jest w okolicach bikini, a także nogach gdzie włosy są najgrubsze oraz najbardziej gęste. Jak walczyć z zapaleniem mieszków włosowych oraz jakie są ich objawy? Oto wskazówki.

Kategorie
Blog

Włosy na brzuchu

Włosy na brzuchu u kobiety to objaw zaburzeń hormonalnych i jest to zjawisko, które nie powinno mieć miejsca. Jak skutecznie pozbyć się włosów na brzuchu u kobiety? Podpowiadamy.

Kategorie
Blog

Swędzenie po depilacji laserowej

Swędzenie po depilacji laserowej to częste następstwo skórne. Jest to jednak uciążliwy problem, który może być przyczyną dyskomfortu. Jak pozbyć się tego problemu swędzenia po depilacji laserowej oraz przez co może być wywołane?