Kategorie
Blog

Depilacja włosów łonowych – rodzaje i charakterystyka

Depilacja włosów łonowych to obecnie temat dość kontrowersyjny. Wszystko dlatego, że depilacja miejsc intymnych jest kwestią bardzo indywidualną, która uwarunkowana jest własnymi poglądami, a także wygodą każdego z nas. Jakie wyróżniamy metody depilacji włosów łonowych oraz czym charakteryzuje się każda z nich? Oto wskazówki.

Kategorie
Blog

Jak depilować miejsca intymne w domu? Nasz poradnik

Miejsca intymne to jeden z najtrudniejszych obszarów do depilacji. Skóra jest tam wyjątkowo delikatna i wrażliwa, dlatego nie trudno o podrażnienia. Decydując się na depilację bikini domowymi sposobami, warto dokładnie zapoznać się z różnymi metodami depilacji i wybrać taką, która będzie zarówno skuteczna jak i mało inwazyjna. Jaką metodą wybrać? Jak przygotować się do depilacji bikini? Czy jest ona bezpieczna? Dlaczego warto depilować ten obszar? Na te i inne pytania odpowiemy w niniejszym artykule.

Kategorie
Blog

Depilacja laserowa i nie tylko – co Ci oferujemy?

Gabinet depilacji laserowej w Warszawie i Wrocławiu, to profesjonalny salon, w którym możesz skorzystać z usług depilacji laserowej. Posiadamy nowoczesny sprzęt i wieloletnie doświadczenie, dlatego wizyta w naszym salonie zawsze jest przyjemna, komfortowa oraz bezpieczna. Jednak depilacja laserem to nie jedyna oferowana przez nas usługa. Jeśli chciałbyś szczegółowo poznać naszą ofertę, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszym artykułem.

Kategorie
Blog

Depilacja – metody, popularne mity i ważne informacje

Sposobów na walkę z niechcianym owłosieniem jest dziś bardzo wiele. Jedne należą do mniej skutecznych, inne bardziej. Niektóre są całkowicie bezbolesne, inne z kolei powodują ból czy dyskomfort. W niniejszym artykule omówimy najbardziej popularne metody depilacji – ich wady oraz zalety, a także rozwiejemy najpopularniejsze mity związane z usuwaniem owłosienia.