Kategorie
Blog

Depilacja – poznaj fakty i mity

Laserowe usuwanie owłosienia w naszym salonie w Warszawie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Depilacja laserowa to dziś najprostszy sposób na trwałe pozbycie się owłosienia w szybki oraz praktycznie bezbolesny sposób. Jednak wokół tej metody depilacji krąży wiele mitów. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Poznaj fakty i mity przedstawione w niniejszym artykule.

Kategorie
Blog

Pielęgnacja brody – czy warto korzystać z usług Barbera?

Idealnie przystrzyżona, zadbana broda może być wizytówką każdego mężczyzny. W ostatnim czasie coraz więcej panów decyduje się na zapuszczenie brody. Pielęgnacja i utrzymanie zarostu w dobrej kondycji nie należą jednak do najprostszych czynności. Na szczęście z pomocą przychodzi Barber – specjalista zajmujący się strzyżeniem włosów i pielęgnacją męskiego zarostu.

Kategorie
Blog

Jak pielęgnować skórę po depilacji?

Depilacja laserowa to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia – szybko, bezpiecznie oraz praktycznie bezboleśnie. Jednak skóra po zabiegu jest nieco bardziej wrażliwa, dlatego niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja. Jak dbać o skórę po depilacji? O czym należy pamiętać? Przedstawiamy kilka wskazówek.

Kategorie
Blog

Golenie na łyso – czy warto?

Łysienie to powszechny problem, który dotyka wielu mężczyzn w różnym wieku. Jednym z niezawodnych sposobów rozwiązania tej przypadłości, niosącej za sobą wiele korzyści jest ogolenie głowy na łyso. Wielu panów niezmagających się z problemem łysienia, także decyduje się na takie rozwiązanie. Dlaczego warto całkowicie zgolić włosy i w jaki sposób zrobić to szybko i skutecznie?