Kategorie
Blog

Pielęgnacja brody – czy warto korzystać z usług Barbera?

Idealnie przystrzyżona, zadbana broda może być wizytówką każdego mężczyzny. W ostatnim czasie coraz więcej panów decyduje się na zapuszczenie brody. Pielęgnacja i utrzymanie zarostu w dobrej kondycji nie należą jednak do najprostszych czynności. Na szczęście z pomocą przychodzi Barber – specjalista zajmujący się strzyżeniem włosów i pielęgnacją męskiego zarostu.

Kategorie
Blog

Jak pielęgnować skórę po depilacji?

Depilacja laserowa to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia – szybko, bezpiecznie oraz praktycznie bezboleśnie. Jednak skóra po zabiegu jest nieco bardziej wrażliwa, dlatego niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja. Jak dbać o skórę po depilacji? O czym należy pamiętać? Przedstawiamy kilka wskazówek.

Kategorie
Blog

Golenie na łyso – czy warto?

Łysienie to powszechny problem, który dotyka wielu mężczyzn w różnym wieku. Jednym z niezawodnych sposobów rozwiązania tej przypadłości, niosącej za sobą wiele korzyści jest ogolenie głowy na łyso. Wielu panów niezmagających się z problemem łysienia, także decyduje się na takie rozwiązanie. Dlaczego warto całkowicie zgolić włosy i w jaki sposób zrobić to szybko i skutecznie?

Kategorie
Blog

Przebarwienia – jak sobie z nimi radzić?

Przebarwienia skórne to dla wielu osób przyczyna dyskomfortu. Ciemniejsze plamy na skórze sprawiają, że tracimy pewność siebie i nierzadko wstydzimy się swojego wyglądu. Oczywiście można ukryć je pod warstwą makijażu, jednak jest to tylko tymczasowe rozwiązanie, które nie rozwiąże problemu. Jak radzić sobie z przebarwieniami? Czy można ich się pozbyć?