Depilacja twarzy - Depilacja Laserowa

al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa
+48 791 292 874 Język
+48 791 292 874
DEPILACJA TWARZY Włoski na twarzyma każda kobieta, a na to, czy są bardziej czy mniej widoczne, ma wpływ uwarunkowanie genetyczne. Podczas kontaktu z drugim człowiekiem, największą uwagę zwracamy na jego twarz, ją też zapamiętujemy. Należy więc zadbać o nią tak, aby móc czuć się komfortowo.

Zamów darmową konsultację telefoniczną
Przez kliknięcie “wyślij” akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na kontakt.

Depilacja Twarzy

Włoski na twarzy ma każda kobieta, a na to, czy są bardziej czy mniej widoczne, ma wpływ uwarunkowanie genetyczne. Podczas kontaktu z drugim człowiekiem, największą uwagę zwracamy na jego twarz, ją też zapamiętujemy. Należy więc zadbać o nią tak, aby móc czuć się komfortowo. Panie, dla których nadmierne owłosienie twarzy stanowi problem natury psychicznej i zmniejsza ich poczucie pewności siebie, powinny więc pozbyć się niechcianych włosków. Udaje się to dzięki przeprowadzeniu depilacji twarzy.

Istnieją domowe sposoby depilacji twarzy:

  • Depilacja twarzy pęsetą
  • Depilacja twarzy kremem
  • Depilacja twarzy woskiem
  • Depilacja twarzy trymerem
  • Przycinanie włosków nożyczkami

Depilacja pęsetą to metoda mechanicznego usuwania włosków z twarzy. Jest czasochłonna i dość bolesna, może także powodować podrażnienia. Depilacja twarzy kremem jest rozwiązaniem szybkim i bezbolesnym. Jej trwałość pozostawia jednak wiele do życzenia. Dodatkowo depilacja twarzy wykonywana w ten sposób może powodować podrażnienia i reakcje alergiczne. Depilacja twarzy woskiem daje bardziej długotrwałe efekty (do paru tygodni), jest jednak bolesna. Aby włoski przykleiły się do plastra nasączonego woskiem, muszą być jednak nie krótsze niż pół centymetra. Depilacja twarzy trymerem to metoda szybka i nietrwała, ale usunięte w ten sposób włoski mogą odrosnąć silniejsze. Nie powinno się natomiast depilować twarzy używając maszynki do golenia. Włoski można także przyciąć nożyczkami, to rozwiązanie stosuje się jednak głównie do depilacji brwi.

Laserowa depilacja twarzy - doskonała alternatywa dla innych metod

Laserowa depilacja twarzy w salonie kosmetycznym jako jedyna daje trwałe efekty (do około 7 lat), jest też bezpieczna. Zabieg ten pozwala na uszkodzenie mieszka włosowego i powoduje obumarcie cebulki włosa. Już po 4 zabiegach można dostrzec zadowalające efekty, które są trwałe i pozwalają cieszyć się gładką skórą twarzy przez długi czas. Metoda ta pozwala również poczuć się pięknie każdej kobiecie, dla której niechciane włoski na twarzy do tej pory stanowiły prawdziwe obciążenie. Poszukując miejsca do przeprowadzenia laserowej depilacji twarzy, warto postawić na sprawdzone salony z profesjonalnym sprzętem i doświadczonym personelem.

Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z Twoimi aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Copyright © 2020 - 2022 Depilacja Laserowa