Depilacja twarzy

al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa
kontakt@depilacja-laserowa-warszawa.waw.pl +48 791 292 874 Język
+48 791 292 874
Depilacja Laserowa Warszawa
DEPILACJA TWARZY Włoski na twarzyma każda kobieta, a na to, czy są bardziej czy mniej widoczne, ma wpływ uwarunkowanie genetyczne. Podczas kontaktu z drugim człowiekiem, największą uwagę zwracamy na jego twarz, ją też zapamiętujemy. Należy więc zadbać o nią tak, aby móc czuć się komfortowo.

Zamów darmową konsultację telefoniczną


Niepoprawny numer telefonu

Przez kliknięcie “wyślij” akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na kontakt.

Depilacja laserowa twarzy – jak przebiega zabieg i jak się do niego przygotować?

Coraz więcej kobiet zaczyna zgłaszać problem nadmiernie występujących włosków w okolicach twarzy, między innymi na wąsiku i brodzie, czasami nawet na policzkach i w okolicach baczków. Jest to niestety problem, który wpływa na nasze samopoczucie i wpływa na naszą samoocenę. Problem występującego owłosienia może mieć podłoże hormonalne, wówczas należy zgłosić się do odpowiedniego specjalisty, który zdiagnozuje problem i wprowadzi odpowiednie leczenie. Niestety, często przyczyna nie jest poznana i może mieć również podłoże genetyczne, wówczas sięgamy po tradycyjne metody usuwania owłosienia, które nie zawsze są skuteczne i mogą wywołać podrażnienia skóry, z racji tego, że skóra twarzy jest bardzo delikatna i poddatna na podrażnienia. Woskowanie, które jest często wybieraną metodą na pozbycie się owłosienia, w przypadku skóry wrażliwej może wywołać alergię na skladniki zawarte w wosku. Problem jest na tyle uporczywy, że szukamy sposobów, które pozwolą choc na kilka tygodni przynieść ulgę. W przypadku pojedynczych włosków często używamy pęsety, która wyrywa włoski wraz z cebulką dzięki temu efekt utrzymuje się dłużej niż w przypadku jednorazowych maszynek do golenia. Najczęsciej jednak wybieranym sposobem jest woskowanie lub plastry do depilacji twarzy, one również wyrywają włoski z cebulką, dzięki czemu efekt utrzymuje się do kilku tygodni. Najnowsza technologia jednak znalazła inny sposób a jest nim epilacja laserowa. Epilacja laserowa pozwala na trwałe uszkodzenie włosków, termicznie uszkadzając komórki włosa, odpowiedzialne za jego wzrost, co pozwala cieszyć się gładką skórą pozbawioną podrażnień i uciszyć problem nadmiernego owłosienia.

Jak należy się przygotować ? Czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu?

Należy wiedzieć, że epilacja laserowa twarzy jest szczególnie wrażliwą okolicą, dlatego do zabiegu należy się odpowiednio przygotować oraz dbać o nią również po zabiegu. Należy również zachować szczególną ostrożność w przypadku epilowania twarzy. Istnieją przeciwwskazania, które mogą odroczyć wykonanie zabiegu. Na pewno bezwzględnym przeciwwskazaniem jest terapia retinoidami, czyli pochodnymi witaminy A np. Stosowanie Izoteku , wymaga półrocznej przerwy, zanim przystąpimy do zabiegu epilacji twarzy. Przed zgłoszeniem się na zabieg należy odstawić wszelkie kuracje na twarz witaminą A i C na 3 tygodnie przed zabiegiem oraz nie spożywać ziół fotouczulających takich jak: dziurawiec, nagietek, rumianek , skrzyp na 2 tygodnie przed zabiegiem. Stosowanie innych preparatów leczniczych czy antybiotykoterpaii należy zgłosić osobie , która będzie przeprowadzać zabieg. Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia po serii zabiegów klinij w ten link: efekty depilacji laserowej

Przed przystąpieniem do zabiegu skórę twarzy należy odpowiednio oczyścić i ogoloić partie, które będą epilowane. Nie należy kilka dni przed zabiegiem stosowac peelingów, które dodatkowo mogą podrażnić skórę twarzy. Nie należy również stosować kremów na twarz ani wszelkiego rodzaju kosmetyków. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, wówczas należy unikać oraz chronić skóre twarzy przed promieniowaniem słonecznym stosując ochronę SPF. W ten sposób zapobiegając wystąpienie niepożadanych skutów ubocznych w postacie przebawień

Włoski na twarzy ma każda kobieta, a na to, czy są bardziej czy mniej widoczne, ma wpływ uwarunkowanie genetyczne. Podczas kontaktu z drugim człowiekiem, największą uwagę zwracamy na jego twarz, ją też zapamiętujemy. Należy więc zadbać o nią tak, aby móc czuć się komfortowo. Panie, dla których nadmierne owłosienie twarzy stanowi problem natury psychicznej i zmniejsza ich poczucie pewności siebie, powinny więc pozbyć się niechcianych włosków. Udaje się to dzięki przeprowadzeniu depilacji twarzy.

Istnieją domowe sposoby depilacji twarzy:

  • pęsetą
  • kremem
  • woskiem
  • Depilacja twarzy trymerem
  • Przycinanie włosków nożyczkami

Depilacja pęsetą to metoda mechanicznego usuwania włosków z twarzy. Jest czasochłonna i dość bolesna, może także powodować podrażnienia. Depilacja twarzy kremem jest rozwiązaniem szybkim i bezbolesnym. Jej trwałość pozostawia jednak wiele do życzenia. Dodatkowo depilacja twarzy wykonywana w ten sposób może powodować podrażnienia i reakcje alergiczne. Depilacja twarzy woskiem daje bardziej długotrwałe efekty (do paru tygodni), jest jednak bolesna. Aby włoski przykleiły się do plastra nasączonego woskiem, muszą być jednak nie krótsze niż pół centymetra. Depilacja twarzy trymerem to metoda szybka i nietrwała, ale usunięte w ten sposób włoski mogą odrosnąć silniejsze. Nie powinno się natomiast depilować twarzy używając maszynki do golenia. Włoski można także przyciąć nożyczkami, to rozwiązanie stosuje się jednak głównie do depilacji brwi.

Laserowa depilacja twarzy - doskonała alternatywa dla innych metod

Laserowa depilacja twarzy w salonie kosmetycznym jako jedyna daje trwałe efekty (do około 7 lat), jest też bezpieczna. Zabieg ten pozwala na uszkodzenie mieszka włosowego i powoduje obumarcie cebulki włosa. Już po 4 zabiegach można dostrzec zadowalające efekty, które są trwałe i pozwalają cieszyć się gładką skórą twarzy przez długi czas. Metoda ta pozwala również poczuć się pięknie każdej kobiecie, dla której niechciane włoski na twarzy do tej pory stanowiły prawdziwe obciążenie. Poszukując miejsca do przeprowadzenia laserowej depilacji twarzy, warto postawić na sprawdzone salony z profesjonalnym sprzętem i doświadczonym personelem.

Wiele kobiet zmaga się z problemem nadmiernego owłosienia na twarzy, w szczególności nad górną wargą i na brodzie, dlatego depilacja twarzy to dla wielu kobiet konieczność i częsty powód niskiej samooceny, braku pewności siebie czy kompleksów. Tradycyjne metody depilacji nie dość, że podrażniają skórę, to dodatkowo są pracochłonne i nie dają długotrwałych efektów. Na szczęście z pomocą przychodzi trwała i skuteczna metoda, jaką jest depilacja laserowa twarzy.

Różne sposoby depilacji twarzy

Włosy na twarzy ma każda kobieta, jednak nie u każdej są one na tyle widoczne, że konieczne jest ich usuwanie. Zazwyczaj u posiadaczek jasnych włosów i jasnej karnacji, owłosienie na twarzy jest po prostu niewidoczne. Problem wstydliwego wąsika czy włosków na brodzie najczęściej dotyczy brunetek, które mają ciemne, ale też twarde i grube włoski. Z pomocą w uporaniu się z owłosieniem na twarzy przychodzą różne metody depilacji.

Istnieje wiele sposobów pozwalających pozbyć się z twarzy niechcianego owłosienia. Tradycyjne metody, takie jak depilacja twarzy pęsetą, woskiem, kremem czy depilatorem dają pożądane, jednak bardzo krótkotrwałe efekty i zwykle wiążą się z bólem, podrażnieniami, zaczerwienieniami czy nieestetycznymi krostkami. Istnieje jednak skuteczny, bezpieczny i trwały sposób pozwalający usunąć wstydliwe owłosienie na twarzy. To depilacja laserowa twarzy, która niesie za sobą szereg korzyści. Jakich?

depilacja laserowa Warszawa

Depilacja laserowa twarzy – dlaczego warto?

Depilacja laserowa twarzy to zabieg skierowany do wszystkich pań, które mają już dość żmudnego i czasochłonnego usuwania włosków z twarzy przy pomocy standardowych metod. Mechaniczne sposoby depilacji często uszkadzają naskórek, powodują podrażnienia skóry czy wrastanie włosków, ale przede wszystkim nie dają długotrwałych rezultatów. Inaczej jest w przypadku depilacji laserowej twarzy, w której jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje się działanie lasera sprawiającego, że niechciane włoski przestają rosnąć. To najlepsze rozwiązanie dla pań, którym zależy na czasie, komforcie i wygodzie oraz trwałych efektach, którymi można się cieszyć przez długie lata.

Trzeba jednak podkreślić, że jeden zabieg depilacji laserowej twarzy nie wystarczy, by móc cieszyć się trwałymi rezultatami. Z racji tego, że włosy rosną w różnym tempie, konieczne jest przeprowadzanie serii zabiegów. Ich ilość uzależniona jest przede wszystkim od indywidualnych uwarunkowań, takich jak ilość owłosienia czy koloru i grubości włosów. Zwykle konieczne jest przeprowadzenie od 4 do 6 zabiegów, które wykonuje się w odstępach około 4-8 tygodniowych.

Depilacja laserowa twarzy – najlepszy sposób na trwałe usunięcie owłosienia

Depilacja laserowa twarzy polega na naświetlaniu jej wybranej partii łagodną wiązką światła laserowego o odpowiedniej długości fali, która przenika przez skórę do mieszka włosowego, gdzie pochłaniana jest przez melaninę i ulega przekształceniu w energię cieplną. W konsekwencji całkowitemu zniszczeniu ulega cebulka włosa, dzięki czemu włos przestaje rosnąć.

To całkowicie bezpieczna metoda, która jest komfortowa oraz niemal bezbolesna, i w przeciwieństwie do tradycyjnych sposobów depilacji twarzy nie powoduje naruszenia ciągłości tkanek czy nieprzyjemnych podrażnień.

Jeśli zmagasz się z problemem nadmiernego, mocno widocznego owłosienia na twarzy, nie zastanawiaj się dłużej, tylko już dziś zapisz się na zabieg depilacji laserowej twarzy, który zwiększy komfort i jakość Twojego życia, pozwoli zaoszczędzić czas oraz cieszyć się przez długie lata miękką i gładką skórą bez niechcianych włosków.

Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z Twoimi aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Copyright © 2020 - 2022

Depilacja laserowa Warszawa