Kategorie
Depilacja całego ciała Depilacja Laserowa - Warszawa

Efekty Depilacji Laserowej

Depilacja laserowa jest coraz częściej wybierana przez osoby, które chcą trwale pozbyć się owłosienia. Jednorazowe maszynki, depilacja woskiem czy kremem dają bardzo krótkotrwałe efekty, a także przyczyniają się do podrażnień, problemów skórnych i wrastających włosków. Nic więc dziwnego, że usuwanie owłosienia laserem jest dziś tak popularne. Ale czy depilacja laserowa rzeczywiście daje trwałe efekty? Jak długo utrzymuje się rezultat? I czy zabieg depilacji trzeba powtórzyć, np. po kilku latach?efekt depilacji

Efekty depilacji laserowej

Dzięki usuwaniu owłosienia laserem można skutecznie zniszczyć macierz, czyli cebulkę włosa, odpowiadającą za ich wzrost. Laser wytwarza wiązkę światła, która następnie zamienia się w ciepło. Jest ono pochłaniane przez melaninę – barwnik znajdujący się we włosie. Jest więc to skuteczny i bardzo efektywny zabieg. Oczywiście, aby zauważyć widoczne rezultaty, konieczne jest wykonanie serii zabiegów. Jeden zabieg depilacji niestety nie sprawi, że włoski magicznie znikną. Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie, podczas konsultacji. Możesz się na nią umówić, korzystając z naszego formularza. Wystarczy wpisać swoje imię i numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie i zaprosimy Cię na wizytę w depilacja laserowa Warszawa.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Laseroterapia rzeczywiście potrafi sprawić, że nasze włoski nie będą odrastać nawet przez kilka czy kilkanaście lat. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, aby cieszyć się trwałym rezultatem należy wykonać przynajmniej kilka zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych. Efekt depilacji laserowej   jest kwestią indywidualną i zależy od wielu czynników, takich jak:

  • uwarunkowania genetyczne,
  • grubość, gęstość i kolor owłosienia,
  • kwestie indywidualne organizmu,
  • gospodarka hormonalna.

Nie ulega jednak wątpliwości, że usuwanie owłosienia laserem daje spektakularne i trwałe efekty na lata. Pamiętaj jednak, że również i ta metoda ma pewne przeciwwskazania. Zanim więc umówisz się na wizytę, sprawdź, czy możesz bezpiecznie poddać się laseroterapii. Do przeciwwskazań należy między innymi: ciąża, choroby nowotworowe, bielactwo, świeża opalenizna czy przyjmowanie leków i ziół światłouczulającyh. Więcej na ten temat mówimy w filmiku, zachęcamy do obejrzenia.

Efekty depilacji laserowej

Aby całkowicie pozbyć się niechcianego owłosienia, zabieg należy powtórzyć kilkukrotnie. W zależności od depilowanego obszaru, jest to od 3 do 10 zabiegów, które powinny zostać wykonane w odstępie minimum 3 tygodni. O tym, jak wiele razy trzeba będzie powtarzać zabieg, decyduje grubość włosów oraz ich kolor. Jeśli chodzi np. o depilację obszaru bikini, to niektóre kobiety już po 3 zabiegach obserwują świetne efekty, ale tak naprawdę wszystko jest kwestia indywidualną. Wielu ciekawych rzeczy na temat epilacji strefy bikini można dowiedzieć się z filmików, do których linki zamieszczamy poniżej. Można zobaczyć, jak dokładnie przebiega ten zabieg a także poznać opinie ekspertów w tej dziedzinie.

 

4 odpowiedzi na “Efekty Depilacji Laserowej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *