Kategorie
Blog

Ile kosztuje depilacja laserowa całego ciała?

Depilacja laserowa jest jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się owłosienia! Można wykonać ją na każdej partii ciała, a na zabieg mogą zdecydować się nie tylko Panie, ale również Panowie. Mimo tego, że depilacja laserem daje fantastyczne rezultaty, wiele osób jej nie rozważa. Powód? Wysokie koszty. Tak przynajmniej myśli większość osób. Ale czy usuwanie owłosienia laserem rzeczywiście jest tak drogie? A może jest całkiem odwrotnie i jest to sposób na oszczędność pieniędzy? Sprawdź sam!

Od czego zależy cena depilacji laserem?

Cena zabiegu jest zależna od wielu czynników. Oczywiście każdy salon ma własne ceny i mogą one różnić się między sobą nawet o kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych. Cena depilacji jest zależna przede wszystkim od danej partii ciała. Usunięcie włosków z mniejszej części ciała (np. twarz, wąsik, pachy, biała linia) będzie zazwyczaj tańsze, niż z większej (uda, plecy, całe nogi). Jeśli chciałbyś skorzystać z depilacji laserowej w Warszawie i interesują Cię ceny depilacji, zapraszamy do zapoznania się z informacjami. Zachęcamy do wypełnienia formularza – wystarczy podać imię i numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie i udzielimy Ci szczegółowych informacji, a także odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Ile kosztuje laserowa depilacja całego ciała?

Depilacja laserowa całego ciała zazwyczaj opłaca się bardziej, niż pojedynczych partii. Salony najczęściej oferują atrakcyjne pakiety. Decydując się na depilację większej partii ciała podczas jednej wizyty (np. bikini głębokie + pachy, całe nogi + bikini + pachy + linia brzucha + pośladki) możesz zapłacić nawet o 50% mniej! Korzystanie z pakietów zdecydowanie się opłaca! W naszym salonie za depilację całego ciała zapłacisz 1600 zł zamiast 3500 zł! Mamy również atrakcyjną ofertę dla Panów – depilacja całego ciała (bez bikini) za jedyne 2000 zł zamiast 4000 zł. Pełen cennik znajdziesz tutaj.

Depilacja laserowa a oszczędność pieniędzy

Ceny depilacji całego ciała mogą wydawać się na pierwszy rzut oka dość duże. Jednak inwestycja ta szybko się zwróci. Usuwanie owłosienia laserem to jedyna trwała metoda, która da nam piękną, gładką skórę na lata. To ogromny komfort i wygoda, już nigdy więcej nie zaskoczy Cię nagłe wyjście na basen czy wyjazd nad jezioro. Twoja skóra zawsze będzie prezentować się idealnie. Co więcej pozbędziesz się podrażnień, bolących krostek i wrastających włosków. Poza tym inne metody depilacji wcale nie są bardziej oszczędne. Pomyśl – ile miesięcznie wydajesz na jednorazowe maszynki, kremy do golenia, wizyty w salonach depilacji (depilacja woskiem, pastą cukrową), pianki do golenia? A ile wydasz w ciągu roku, kilku lat czy całego swojego życia! Wyniesie Cię to dużo więcej niż depilacja laserem. Ja więc widać, depilacja laserowa nie jest tak kosztowna, jak mogłoby się zdawać na pierwszy rzut oka. Dowiedz się więcej o depilacji i sprawdź nasz filmik na kanale YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.