Kategorie
Depilacja całego ciała Depilacja Laserowa - Warszawa

Linia biała

Linia biała – czym jest? Linia biała to odcinek brzucha biegnący od linii pępka do linii bikini. Jest to miejsce, gdzie u niektórych kobiet występują ciemne włoski, które nadają nieestetyczny wygląd ciała. W związku z tym bardzo często miejsce linii białej łączone jest z zabiegiem wykonywanym w miejscach intymnych.linia biała

Linia biała- włoski na linii brzucha

Efektem tego jest redukcja około 30% z każdym wykonanym zabiegiem. Warto podkreślić, że depilacja laserowa wpływa nie tylko na stopniową redukcję niechcianego owłosienia, ale również przyczynia się do osłabienia struktury włosów oraz do spowolnienia procesu ich wzrostu.

Linia biała

Depilacja laserowa linii białej obecnie należy do najskuteczniejszych rozwiązań. Bardzo często kobiety sięgają po metody tradycyjne takie jak maszynka do golenia, krem do depilacji czy depilator. Rozwiązania te bardzo często stanowią przyczynę podrażnień skóry, zapalenia mieszków włosowych, a także zjawiska wrastania włosów. Aby tego uniknąć zaleca się trwałe sposoby, do których należy depilacja laserowa. Zabiegi tego rodzaju w sposób trwały uszkadzają struktury odpowiedzialne za proces wzrostu, dzięki czemu efekt gładkiej oraz zadbanej skóry utrzymuje się latami.

Warto zaznaczyć, że depilacja laserowa nie zapewnia efektów do końca życia. Oznacza to, że zabiegi należy wykonywać w regularnych odstępach czasu co 4-6 tygodni w serii zabiegowej obejmującej 6-8 zabiegów, a raz do roku zaleca się wykonanie tak zwanego zabiegu przypominającego podtrzymującego efekt całej serii.

Więcej informacji na temat depilacji laserowej:
depilacja laserowa Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *