Kategorie
Depilacja całego ciała Depilacja Laserowa - Warszawa

Epilacja laserowa latem

Lato to czas, w którym chcemy cieszyć się idealnie gładkimi nogami czy pachami bez najmniejszego włoska. Dlatego w okresie wiosennym i letnim, depilacja laserowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem – szczególnie wśród kobiet. Czy warto zdecydować się na zabieg w lecie i czy jest ona bezpieczna podczas gorących, upalnych dni?

depilacja laserowa latem
depilacja laserowa latem

Laser w lecie?

Jedną z bardzo istotnych kwestii, o której trzeba pamiętać przy zabiegach depilacji, jest fakt, że po zabiegu należy bezwzględnie unikać słońca przynajmniej przez 4 tygodnie. Mogłoby się więc wydawać, że depilacja laserem w lecie nie jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli jednak decydujemy się na depilację tych części ciała, które i tak są osłonięte, na przykład depilację bikini – wówczas możemy bez obaw poddać się takiemu zabiegowi.

Depilacja bikini

Obszar bikini jest niezwykle wrażliwym i delikatnym miejscem, które często jest dość problematyczne podczas domowej depilacji. Jednorazowe maszynki sprawiają, że pojawiają się nieestetyczne krostki, wrastające włoski i zaczerwienienia. Używanie depilatora czy wosku w tej okolicy jest bardzo bolesne, z kolei kremy do depilacji mogą powodować uczulenie. Nasz gabinet oferuje epilację bikini, która w okresie letnim cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Miejsce to i tak ukrywamy pod ubraniami, tak więc nawet w lecie można skorzystać z tego zabiegu.

depilacja laserowa Warszawa

depilacja laserem we Wrocławiu

Dlaczego nie można opalać się po depilacji?

Jeśli zdecydowałeś się na zabieg depilacji w naszym salonie, warto wcześniej odpowiedzieć sobie na to pytanie. Otóż, światło lasera oddziałuje na melaninę – barwnik, który znajduje się w skórze oraz we włosach. Im mocniej się opalamy, tym więcej melaniny wytwarza nasza skóra. Laser działa bezpośrednio na melaninę, dlatego w przypadku opalania się po zabiegu, zamiast reagować na włos, będzie pochłaniać barwnik naskórka. To może doprowadzić nie tylko do przebarwień, ale również do powstania blizn czy oparzeń. Nawet gdy nic takiego nie będzie miało miejsca, z pewnością wpłynie to na mniejszą efektywność zabiegu.

O czym należy pamiętać, decydując się na depilację w lecie

Jak już wcześniej wspomnieliśmy – po zabiegu laseroterapii koniecznie należy chronić skórę przed słońcem oraz używać kremów z wysoką ochroną UV. Jeśli nie będziemy o tym pamiętać – na skórze mogą pojawić się przebarwienia. Oczywiście nic złego się nie stanie, jeśli po depilacji rąk czy nóg pójdziemy na spacer w słoneczny dzień. Nie musimy również chodzić całe lato w długich spodniach czy bluzkach z długim rękawem. Ważne jest to, by celowo nie wystawiać się na słońce – na przykład leżąc na plaży. Podczas codziennych spacerów, wystarczy zastosować balsam z wysokim filtrem przeciwsłonecznym – taka ochrona w zupełności wystarczy. Korzystając z usług w naszym salonie , możesz być pewien, że pomożemy Ci przygotować się do zabiegu w lecie, poinformujemy o ewentualnych przeciwwskazaniach, a także o zaleceniach pozabiegowych. Zabiegi u nas są zawsze całkowicie bezpieczne, nawet gdy korzystasz z nich latem.

Niektórzy sądzą, że zabiegi można wykonywać wyłącznie jesienią/zimną. Jednak depilacja laserowa w lecie również jest możliwa, co więcej jest całkowicie bezpieczna oraz bardzo efektywna! Coraz więcej osób decyduje się na depilację laserem właśnie w lecie. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Sprawdź!

Bezpieczna depilacja w lecie

Nadmierna ekspozycja ciała na słońce jest oczywiście przeciwwskazaniem do zabiegu, dlatego jeśli planujesz długie wakacje, warto nieco wstrzymać się z zabiegami i zaplanować je na późniejszy okres. Jednak nawet w lecie nie wystawiamy wszystkich części ciała na słońce, dlatego ogromnym zainteresowaniem cieszy się depilacja bikini czy pach. Są to miejsca, które bez obaw można poddać zabiegom  Po zabiegu miejsca te można dodatkowo zabezpieczać kremem z wysokim filtrem UV – dzięki temu nie będziesz musiała obawiać się ewentualnych przebarwień czy innych powikłań po zabiegu. Z zabiegów mogą skorzystać także panowie. W naszym salonie wykonujemy depilację wszystkich części ciała, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą. Co więcej, decydując się na depilację kilku partii podczas jednej wizyty – możesz skorzystać z atrakcyjnej zniżki!

Nowoczesny laser Soprano – dla depilacji latem

W naszym salonie korzystamy z najlepszego sprzętu na rynku. Jest to niemiecki, kosmetyczny laser diodowy Soprano, który posiada bardzo zaawansowane parametry. Jeszcze parę lat temu, depilację laserową można było wykonać jedynie na jasnej skórze z ciemnymi włoskami. Dziś zabieg ten bez trudu można zaproponować także osobom z ciemniejszą karnacją czy jasnymi – blond, rudymi – włosami. Jako nieliczni na rynku dysponujemy technologią, która pozwala na wykonywanie zabiegów niezależnie do pory roku – także w lecie. To prawdziwy fenomen, a także ogromna wygoda dla osób, które są w trakcie serii zabiegów i pragną kontynuować depilację również w lecie. Dzięki dużej mocy 2400 W, możemy zagwarantować doskonałe efekty, niezależnie od pory roku. Nasz laser perfekcyjnie upora się z każdymi włoskami.

Bezpieczna depilacja latem

Możemy zapewnić, że depilacja laserowa w naszym gabinecie jest całkowicie bezpieczna, zaś parametry lasera ustawiane są indywidualnie – w zależności od Klienta i oczekiwanego efektu. W nasze ręce możesz więc oddać się bez żadnych obaw, niezależnie od tego, czy wykonujesz depilację laserową w zimie czy latem. Zadbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie. Wykonaliśmy już mnóstwo zabiegów u Klientów z różnym fototypem skóry czy rodzajem owłosienia. Poradzimy sobie zarówno z ciemniejszą karnacją, z gęstymi i grubymi włoskami, jak i z tymi jaśniejszymi. Nasze drzwi są zawsze otwarte, dlatego serdecznie zapraszamy na zabiegi również w lecie. Jesteśmy przekonani, że efekty okażą się satysfakcjonujące, zaś sam zabieg szybki i komfortowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *