Kategorie
Depilacja całego ciała Depilacja Laserowa - Warszawa

Jak wykonać makijaż smokey eye?

Oto krok po kroku, jak zrobić klasyczny makijaż smokey eye:

makijaż smoke eye

Makijaż Smokey Eye

  1. Przygotowanie Powieki: Zacznij od nałożenia bazy pod cienie na powieki, aby makijaż trzymał się dłużej i kolory były bardziej intensywne.
  2. Aplikacja Jasnego Cienia: Nałóż jasny cień na całą powiekę. Może to być cień matowy lub lekko połyskujący, w zależności od preferowanego efektu.
  3. Ciemny Cień w Zewnętrznym Kąciku: Użyj ciemnego cienia (czarnego, szarego, brązowego lub innego intensywnego koloru) i nałóż go na zewnętrzny kącik oka, rozcierając delikatnie do środka powieki.
  4. Blendowanie: Ważne jest, aby dokładnie zblendować cienie, aby uniknąć ostrych linii. Możesz użyć pędzla do blendowania lub miękkiego pędzla do cieni.
  5. Podkreślenie Dolnej Powieki: Delikatnie nałóż ten sam ciemny cień na dolną powiekę, łącząc go z cieniem na górnej powiece.
  6. Eyeliner: Aby dodać głębi spojrzeniu, możesz nałożyć eyeliner wzdłuż linii rzęs górnych i dolnych.
  7. Tusz do Rzęs: Na koniec nałóż kilka warstw tuszu do rzęs, aby podkreślić efekt smokey eye.


Pamiętaj, że kluczem do udanego smokey eye jest blendowanie, dzięki czemu przejścia między kolorami są płynne i naturalnie wyglądające. Możesz eksperymentować z różnymi kolorami i intensywnością, aby znaleźć styl, który najlepiej pasuje do Twojego wyglądu i okazji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *