Kategorie
Depilacja całego ciała Depilacja Laserowa - Warszawa

Czy depilacja pach boli??

Czy depilacja pach jest bolesna? Masz dość codziennego usuwania owłosienia pod pachami? Nieestetyczne krostki po goleniu, wrastające włoski, wysoki koszt produktów do golenia – brzmi znajomo? Z depilacją laserową to już przeszłość! Depilacja laserowa pach jest doskonałą alternatywą dla standardowego golenia maszynką. Sprawdź, jakie niesie za sobą korzyści.

przygotowanie do depilacji laserowej

Depilacja laserowa pach- czy boli?

Skóra pod pachami jest miejscem dość wrażliwym, jednak poziom bólu odczuwany podczas depilacji pach jest kwestią indywidualną. Podczas zabiegu może przypominać on delikatne ukłucia bądź punktowe oparzenia. Nie trzeba się jednak obawiać – jeśli w trakcie depilacji poczujesz dyskomfort lub zbyt silny ból, wystarczy zgłosić to osobie wykonującej zabieg, która zmieni ustawienia lasera. Parametry urządzenia są indywidualnie dopasowywane do każdego Klienta, tak by zagwarantować skuteczną i jak najmniej bolesną depilację. Przed zabiegiem można również posmarować skórę maścią znieczulającą. Profesjonalnie wykonana depilacja pach laserem to szybki proces, który nie wywoła niepożądanych skutków ubocznych.

Jak dbać o pachy po depilacji?

Świeżo po zabiegu skóra pod pachami może być nieco zaczerwieniona oraz podrażniona, dlatego zadbać o odpowiednią pielęgnację. Przez dwa dni nie należy korzystać z sauny, basenu, gorących kąpieli, a także kosmetyków czy antyperspirantów na bazie alkoholu. Trzeba również zrezygnować z opalania w solarium (na miesiąc przed planowaną depilacją oraz miesiąc po). Aby złagodzić podrażnienia, można także używać delikatnego kremu na odparzenia lub zasypki dla dzieci.

Profesjonalny sprzęt do depilacji pach

W naszym salonie korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu. Nowoczesne urządzenia Soprano gwarantują satysfakcjonujące efekty oraz szybki i praktycznie bezbolesny sposób depilacji pach. Przed zabiegiem przeprowadzana jest także szczegółowa konsultacja i wywiad z Klientem, który pozwala wykluczyć ewentualne przeciwwskazania, do których należą m.in.: ciąża i karmienie piersią, opalenizna, niektóre choroby skóry (bielactwo, łuszczyca), choroby (padaczka, nowotwór)

4 odpowiedzi na “Czy depilacja pach boli??”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *