Depilacja bikini - Laserowe Zabiegi Lecznicze Wrocław
ul. Odrzanska 9/10, 50-113 Wrocław biuro@depilacjalaserowa-wroclaw.pl +48 791 292 874 Język
+48 791 292 874
DEPILACJA BIKINI Depilacja okolic intymnych to obowiązkowy zabieg pielęgnacyjny. Większość kobiet depiluje okolice bikini nie tylko latem, ale przez cały rok, ze względów higieny i mody.

Zamów darmową konsultację telefoniczną
Przez kliknięcie “wyślij” akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na kontakt.

Depilacja Bikini - Wrocław

Depilacja okolic intymnych to obowiązkowy zabieg pielęgnacyjny. Większość kobiet depiluje okolice bikini nie tylko latem, ale przez cały rok, ze względów higieny i mody. Są różne metody depilacji bikini. Wśród sposobów domowych można wyróżnić:

  • ekspresową depilację bikini maszynką,
  • kremy i pianki do depilacji bikini,
  • depilator,
  • depilację bikini woskiem.

Pierwsza metoda depilacji bikini jest najszybsza, ale też najmniej trwała. Często powoduje podrażnienia i pojawianie się brzydkich czerwonych krostek, a odrastające włoski są grubsze i ostre. Są one widoczne już po dwóch dniach, a wraz z nimi - konieczność wykonania zabiegu depilacji bikini od nowa.

Druga z wymienionych metod depilacji bikini jest również bezbolesna, ale jej skuteczność nie jest stuprocentowa, a włoski pojawiają się już po paru dniach. Część z nich w ogóle nie zostaje usunięta, zwłaszcza, jeśli poprzednio stosowana była depilacja bikini maszynką i włoski zdążyły się wzmocnić. Może też wywoływać podrażnienia i reakcje uczuleniowe.

Depilator jest rozwiązaniem ekonomicznym, jednak dość bolesnym, zwłaszcza jeśli chodzi o okolice wrażliwe. Mogą pojawić się problemy wrastających włosków i zapalenia mieszków, które widoczne jest w postaci czerwonych, bolesnych krostek. Pojawiają się one po przeprowadzeniu zabiegu depilacji bikini w ten sposób.

Podobnie ma się sprawa z depilacją bikini woskiem. Mimo że włoski odrastają dopiero po około 3 tygodniach, towarzyszący depilacji ból i późniejszy dyskomfort i podrażnienia często zniechęcają panie do tej metody depilacji bikini.

Depilacja laserowa bikini - zalety rozwiązania

Depilacja laserowa bikini to rozwiązanie bezbolesne i trwałe. Światło lasera niszczy cebulki włosa, czym zapobiega jego odrastaniu. Metoda depilacji laserowej bikini polega na poddaniu się serii zabiegów - satysfakcjonujące efekty można uzyskać już po czwartej wizycie w salonie kosmetycznym, a utrzymują się one aż do 7 lat. Zabieg depilacji laserowej bikini nie powoduje podrażnień, wyklucza też ryzyko wrastania włosków czy zapalenia mieszków, a więc problemów często pojawiających się w wyniku domowej depilacji bikini. Przed wykonaniem depilacji laserowej bikini należy się jednak skonsultować z kosmetologiem, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.

Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z Twoimi aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Copyright © 2020 Depilacja Laserowa Wrocław